کد خبر:310570
پ
WhatsApp Image 2021-09-06 at 10.06.54 AM
فرمانده سپاه عاشورا در آذربایجان شرقی تشریح کرد

جزئیات اجرای طرح شهید سلیمانی در آذربایجان شرقی

فرمانده سپاه عاشورا، جزئیات اجرای طرح شهید سلیمانی در آذربایجان شرقی را تشریح کرد.

فرمانده سپاه عاشورا، جزئیات اجرای طرح شهید سلیمانی در آذربایجان شرقی را تشریح کرد.

 

*** مشارکت ۳۵ هزار نفری بسیجیان در طرح شهید سلیمانی

 

به گزارش صنایع، سردار عابدین خرم از آغاز مرحله پنجم طرح سردار شهید سلیمانی در آذربایجان‌ شرقی برای مقابله با کرونا خبر داد و اظهار داشت:
در این طرح تعداد ۳۵ هزار نفر از بسیجیان استان مشارکت دارند.

این تعداد بسیجی در پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر آذربایجان شرقی برای مقابله و مهار ویروس کرونا وارد میدان شده و همچون سایر عرصه ها با تمام توان و امکانات خود در کنار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار دارند.

 

وی در ادامه بیان کرد:
سپاه عاشورا قرارگاه مشترکی با دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای مقابله با گسترش ویروس کرونا راه اندازی کرده است که در آن تعداد ۷۵۰ بسیجی در پایگاه‌های تزریق واکسن کرونا در شهرهای مختلف آذربایجان شرقی همکاری می‌ کنند که همه این افراد به صورت داوطلبانه و به شکل جهادی در روند واکسینه کردن مردم مشارکت دارند.

 

*** مشارکت روزانه بسیجیان در طرح واکسیناسیون خودرویی

 

خرم یکی از مراکز خدمات‌رسانی بسیجیان را مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه عاشورا در تبریز اعلام کرد که در آن روزانه ۲۵ نفر کادر درمانی بسیجی به شهروندان خدمات می‌دهند.

 

وی در این خصوص افزود:
هر شهروند برای دریافت نوبت دوم واکسن‌های برکت،  سینوفارم و استرازنکا در مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه عاشورا کمتر از ۱۰ دقیقه زمان صرف می‌ کند.

 

سردار خرم  هدف اصلی و مهم از اجرای این طرح‌ها را کمک به عبور سریع کشور و استان از پیک پنجم کرونا اعلام کرد و خاطر نشان کرد:
بدیهی است که سلامت هم وطنان برای مجموعه های سپاه و بسیج اولویت اصلی و محوری است.

 

به گزارش صنایع، فرمانده سپاه عاشورا در آذربایجان شرقی در پایان پیرامون همین موضوع،محله محوری، بیماریابی و قطع زنجیره ویروس کرونا را از اولویت‌های سپاه عاشورا در طرح‌های مرتبط با کرونا دانست و اظهار کرد:
در محلات هر پایگاه مقاومت بسیج ایستگاهی تحت عنوان همیاری سلامت ایجاد و برپا کرده  است که همه بسیجیان آذربایجان شرقی به شکل جهادی در آن ها فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول