اخبار برگزیده

کد خبر:310239
پ
۱۳۹۲۰۷۰۳۰۸۴۸۲۹۶۸۵۱۲۳۱۱۳۴
مجری طرح روستایی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران:

خبر خوش برای ۱۲۵ خانوار عشایری استان تهران

مجری طرح روستایی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از طرح برق‌رسانی به ۱۲۵ خانوار عشایری استان تهران از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران خبر داد.

مجری طرح روستایی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از طرح برق‌رسانی به ۱۲۵ خانوار عشایری استان تهران از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران خبر داد.

 

*** تجهیز هر خانوار عشایری با یک مولد خورشیدی

 

به گزارش صنایع، نورالدین امرایی، مجری طرح روستایی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اعلام این خبر، گفت:
در این طرح به هر یک از خانوار‌های عشایری یک مولد خورشیدی قابل حمل با قابلیت تأمین چهار لامپ روشنایی و دو پورت شارژ تلفن همراه واگذار شد.

 

وی در ادامه افزود:
ارزش ریالی هریک از این مولد‌های خورشیدی ۸۵ میلیون ریال است که از این میزان ۹۰ درصد را شرکت توزیع نیروی برق استان تهران تامین می‌کند و خانوار‌های عشایری تنها با پرداخت ۱۰ درصد از بهای محصولات، می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

 

امرایی پیرامون همین موضوع، تصریح کرد:
مولد‌های خورشیدی تحویلی به عشایر دارای دو سال خدمات پس از فروش هستند و آموزش‌های لازم نیز در این خصوص از سوی کارشناسان مربوطه به این خانواده‌ها ارائه شده است.

 

به گزارش صنایع، مجری طرح روستایی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در خاتمه اظهار امیدواری کرد با تامین اعتبار مورد نیاز در آینده‌ای نزدیک، این تسهیلات در اختیار همه خانوار‌های عشایری قرار گیرد.

صدا و سیما

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول