اخبار برگزیده

کد خبر:310863
پ
برگزاری نشست تعاملی حمایت از محرومان منطقه
صنایع گزارش می‌دهد:

برگزاری نشست تعاملی حمایت از محرومان منطقه در ذوب آهن اصفهان

نشست تعاملی حمایت از محرومان منطقه با تاکید بر فعالیت های گروه های جهادی با حضور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این شرکت برگزار شد.

نشست تعاملی حمایت از محرومان منطقه با تاکید بر فعالیت های گروه های جهادی با حضور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این شرکت برگزار شد.

 

*** برگزاری نشست تعاملی حمایت از محرومان

 

به گزارش صنایع، نشست تعاملی حمایت از محرومان منطقه با تاکید بر فعالیت های گروه های جهادی با حضور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، معاونی پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن ، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان ، معاون بسیج سازندگی سپاه شهرستان، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و مدیر روابط عمومی ذوب آهن در این شرکت برگزار شد .

 

*** اشتغال محرومان با همکاری کمیته امداد و بسیج

 

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این جلسه پیرامون کمک به محرومان، گفت :

ذوب آهن اصفهان تا آنجا که در توانش باشد ، کمک به محرومان منطقه را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی مد نظر دارد و این کار موجب رضایت خاطر همه مسئولین و کارکنان این شرکت است .

منصور یزدی زاده در خصوص اشتغال محرومان، افزود:

بهترین کمک به محرومان ، بسترسازی برای اشتغال آنهاست و می توان در این راستا رشته های شغلی را در قالب تعاونی، شرکت یا کارگاه سازماندهی کرد که افزایش بهره وری را به دنبال دارد و در این راه کمیته امداد و بسیج می توانند بسیارکارساز و موثر باشند .

 

*** مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان/ تاسیس شرکت یا تعاونی/ مسکن محرومان

 

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در ادامه، افزود :

این شرکت در خصوص تامین نیازهای خود نیز می تواند از محرومان منطقه حمایت کند و این کار از طریق تاسیس شرکت یا تعاونی قابل انجام است .

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان در این نشست ، فعالیت های گروه های جهادی ذوب آهن را قابل تقدیر دانست و گفت :

این مجتمع عظیم صنعتی در سال های گذشته در ساخت ۲۴ واحد مسکونی مشارکت و کمک نموده و این سازمان را در حل مشکلات مربوط به مسکن محرومان یاری داده است که امیدوارم این کمک ها با توجه به شرایط اقتصادی کشور، افزایش یابد .

 

*** فرمانده سپاه لنجان/ نقش مهم بسیج در حمایت از محرومان

 

فرمانده سپاه لنجان نیز  از مدیریت ذوب آهن اصفهان و فعالیت گروه های جهادی  این شرکت در جهت کمک به محرومان منطقه، تقدیر کرد و این کمک ها را در شرایط کنونی جامعه بسیار ضروری و حیاتی دانست .

وی با اشاره به نقش مهم بسیج در حمایت از محرومان، افزود :

با انسجام و آموزش محرومان وهمچنین تاسیس تعاونی می توان به ویژه به افرادی که درآمدی ندارند ، کمک اساسی و مهم نمود .

 

 

اخبار مهم صنایع:

برنامه‌ وزیر کار درباره یارانه و دستمزدها

مدیریت ارز باید به صرافی‌ها و بخش خصوصی واگذار شود/ برای حل مشکلات بازار ارز، دولت باید به نظام اقتصاد مردمی بازگردد

اعضای کمیسیون ویژه طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی مشخص شدند/ هفته آینده بررسی کلید می خورد

 

 

*** معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان/ ارائه گزارش مسئولیت های اجتماعی

 

به گزارش صنایع، معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان نیز گزارشی از فعالیت های این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی ارائه داد و افزود : 

کمک به محرومان منطقه یکی از اولویت های اصلی این فعالیت ها است که در این راستا از کمیته امداد شهرستان حمایت های لازم صورت گرفته و همچنین تلاش کردیم در شرایط کرونا به دانش آموزان کمک کنیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول