اخبار برگزیده

کد خبر:309987
پ
نشست واکسیناسیون ذوب آهن اصفهان
صنایع گزارش می‌دهد:

برگزاری نشست برنامه ریزی و هماهنگی واکسیناسیون عمومی کرونا در ذوب آهن اصفهان / مشارکت همکاران در تسریع واکسیناسیون ، ایمنی در برابر کرونا را افزایش می دهد.

 نشست برنامه ریزی و هماهنگی واکسیناسیون عمومی کرونا در ذوب آهن اصفهان با موضوع مشارکت برای تسریع در واکسیناسیون برگزار شد.

 نشست برنامه ریزی و هماهنگی واکسیناسیون عمومی کرونا در ذوب آهن اصفهان با موضوع مشارکت برای تسریع در واکسیناسیون برگزار شد.

 

*** معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت ذوب آهن اصفهان/ آغاز واکسیناسیون عمومی کارکنان

 

به گزارش صنایع، معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت در این جلسه ضمن قدردانی از دست اندرکاران واکسیناسیون عمومی کارکنان  و با تشریح اقدامات انجام گرفته در این زمینه  گفت:

با توجه به ضرورت و اهمیت واکسیناسیون عمومی کارکنان مراکز بزرگ تولیدی و صنعتی در کنترل و مهار بیماری کرونا، ذوب آهن اصفهان نیز همراه با اقدامات متنوع بهداشتی قبلی خود در برنامه ای جدید و با هماهنگی مراکز بهداشتی در استان و تهران اقدام به تهیه واکسن نمود و از روز شنبه ۶ شهریور ماه جاری واکسیناسیون عمومی کارکنان خود در مقابل بیماری کرونا را شروع نمود . 

مهدی بهرامی با بیان اینکه این برنامه تا روز ۲۰ شهریور ماه جاری ادامه خواهد داشت، بیان کرد:

 با توجه به فرصت زمانی اعلام شده تمامی کارکنان و همکاران شرکت های اقماری و رانندگان باید در این فرصت مراجعه نموده و از تسهیلات فراهم شده و سهمیه واکسن موجود استفاده نمایند، چرا که در صورت عدم مراجعه، محدودیت ها ی کشوری و برنامه ریزی برای مرحله دوم تزریق واکسن در شرکت ، مشکلاتی را در پی خواهد داشت.

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی در پایان، گفت :

از آن جا که دریافت خدمات لازم در آینده در شرکت و مهم تر در سطح کشور منوط به داشتن کارت واکسن است ، همکاران لازم است که در این زمینه اقدام کنند.

 

*** رئیس بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن/ روند ایجاد و گسترش کرونا در جهان و اقدامات تحقیقی کشورهای مختلف در زمینه ساخت واکسن کووید ۱۹

 

رئیس بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن در سخنانی با اشاره به روند ایجاد و گسترش بیماری منحوس کرونا در جهان و اقدامات تحقیقی کشورهای مختلف در زمینه ساخت واکسن کووید ۱۹، گفت:

 در حال حاضر نباید به حرف های مختلف منتشر شده در فضای مجازی توجه کرد و خود را اسیر و نگران آن ها کنیم.

مبارزه با کرونا همانند دیگر بیماری ها بر اساس علم و تجربه است و با توجه به تهیه واکسن از خارج و ساخت داخل باید با مراجعه به مراکز بهداشتی از انواع واکسن های ارایه شده استقبال کنیم .

علیرضا آجدانی ضمن اشاره به نحوه  تهیه و ساخت واکسن ها و چگونگی عمل آن در بدن افراد بیمار و افراد در معرض خطر گفت:

 واکسن برکت ایرانی ویژگی های مثبتی دارد و با سویه های ایرانی تهیه شده و عوارض خطرناکی ندارد.

 افرادی هم که از واکسن های برکت و سینوفارم در مرحله اول استفاده کرده اند در مراحل بعدی می توانند از انواع دیگر واکسن  های موجود هم استفاده کنند.

رئیس بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن در پایان، تاکید نمود:

 تمامی مردم جامعه ، به ویژه همکاران ذوب آهنی و خانواده های شان همراه با رعایت نکات بهداشتی و تزریق واکسن های ارایه شده در مراکز بهداشتی از زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی نباید غافل شوند. 

 

اخبار مهم صنایع:

۱۸۹ دستگاه استخراج غیرمجاز رمز ارز کشف شد

بایدها و نبایدهای بازار سرمایه از نگاه رئیس سازمان بورس

قیمت برق برای پرمصرف‌ها چگونه محاسبه می‌شود؟

 

 

*** مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ذوب آهن اصفهان/ آمار بیماری کرونا در سطح شرکت و اثرات آن بر زندگی فردی و تولی

 

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ذوب آهن اصفهان در پایان این جلسه با اشاره به آمار بیماری کرونا در سطح شرکت و اثرات آن بر زندگی فردی و تولید، گفت:

 با موافقت ، همکاری و نظارت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان مرکز تجمیع واکسیناسیون کرونا در محل رستوران توحید شرکت با ۶ ایستگاه تزریق فراهم شده است.

 لذا  واکسیناسیون تمامی کارکنان ذوب آهن با هماهنگی روابط صنعتی قسمت ها و با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون ایجاد وقفه در امر تولید تا ۲۰ شهریورماه  انجام خواهد شد.

 

*** مدیر روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان/ اقدامات ذوب آهن مقابله با کرونا

 

به گزارش صنایع، مدیر روابط عمومی شرکت نیز در سخنانی با اشاره به اقدامات مختلف ذوب آهن در امر مقابله با کرونا از مساعدت های مدیریت عالی شرکت و تمامی دست اندکاران مربوطه قدردانی نمود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول