اخبار برگزیده

کد خبر:308861
پ
اردشیر سعدمحمدی
صنایع گزارش می‌دهد:

پیام قدردانی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از جامعه پزشکی کشور

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی به مناسبت روز پزشک ضمن گرامیداشت و یاد مدافعان سلامت، از فداکاری، صبوری و تلاش شبانه روزی جامعه پزشکی کشور قدردانی کرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی به مناسبت روز پزشک ضمن گرامیداشت و یاد مدافعان سلامت، از فداکاری، صبوری و تلاش شبانه روزی جامعه پزشکی کشور قدردانی کرد.

 

*** پیام مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از جامعه پزشکی کشور

 

به گزارش صنایع، متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

یکم شهریورماه که به مناسبت سالروز ولادت شیخ الرئیس ابوعلی سینا؛ دانشمند برجسته و طبیب نامدار ایرانی؛ روز پزشک نام گذاری شده فرصتی است ارزشمند که از جامعه پزشکی کشور که طی ۱۷ ماه گذشته در خط  مقدم مقابله با کرونا بوده‌اند قدردانی و سپاسگزاری شود.

 بدون شک اگر ازخودگذشتگی، فداکاری، صبوری و تلاش شبانه روزی این عزیزان نبود صنعت کشور در بحبوحه این بیماری فراگیری شاهد رشد و دستیابی به رکوردهای تولیدی نبود.

 در این میان، شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان یکی از سه شرکت بزرگ کشور در راستای مسئولیت اجتماعی با برگزاری اردوهای تخصصی جهادی و پزشکی، بیش از ۳۳  هزار مورد خدمات پزشکی و دارویی رایگان  به ۲۰ هزار نفر در سراسر کشور ارائه داد تا به مصداق حدیث شریفه «کُلُّکُم راعٍ وَ کُلُّکُم مَسئولٌ عَن رَعِیَّتِه» کمی از فشار بر جامعه پزشکی بکاهد و خدمتی هر چند کوچک به مردم ارایه دهد.

در پایان، اینجانب به عنوان عضوی از جامعه صنعتی و معدنی کشور و به نمایندگی از پرسنل عزیز و خدوم و زحمتکش صنعت بزرگ مس ایران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مدافعان سلامت و پزشکانی که بی هیچ چشم‌داشتی از جان عزیزان ما در برابر این بیماری منحوس محافظت کردند به جامعه پزشکی کشور خدا قوت می‌گویم و آرزوی صحت و سلامتی برای تک تک آنان دارم.»

 اردشیر سعدمحمدی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول