اخبار برگزیده

کد خبر:303586
پ
مراکز نوآوری
با حضور رئیس گروه اقتصادی دفتر رهبر معظم انقلاب:

مراسم امضای ۸ توافق‌نامه برای تاسیس مراکز نوآوری و رشد مشترک برگزار شد

مراسم امضای موافقت‌نامه تاسیس مراکز نوآوری و رشد مشترک میان پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت با دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری کشور برگزار شد.

مراسم امضای موافقت‌نامه تاسیس مراکز نوآوری و رشد مشترک میان پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت با دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری کشور برگزار شد.

 

*** امضای توافق‌نامه برای تاسیس مراکز نوآوری و رشد مشترک 

 

به گزارش صنایع، در مراسمی ۸ موافقت نامه به منظور تاسیس مراکز نوآوری و رشد مشترک بین پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت با دانشگاه‌ها «پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران» ، «دانشگاه شهید چمران اهواز»، «دانشگاه صنعتی سهند» ، «موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران» و نیز پارک‌های علم و فناوری خراسان، سمنان، یزد و خراسان شمالی با حضور روسای هریک از این مراکز و رییس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری به امضا رسید.

در حاشیه این مراسم گواهینامه رتبه‌بندی شرکت‌های کارگزار پذیرش در پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت برای اولین بار در کشور به ۷ شرکت کارگزار اهدا شد.

سه شرکت‌ کفا، امیرکبیر و بومرنگ در جایگاه دوم و چهار شرکت‌ انرژیک، دانش بازار سام، کاریز اعتماد و رسد در جایگاه سوم این رتبه بندی قرار گرفتند.

 

*** اقدام ویژه پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت

 

به گزارش صنایع، چندی پیش پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت، با هدف توسعه بازار دانش‌بنیان، اشتغال‌زایی تخصصی و ایجاد فضای رقابتی برای فعالان فناور حوزه نفت و گاز در ۳۲ هکتار با ارائه حمایت‌های مادی‌ و معنوی به فعالان زیست‌بوم نوآوری این حوزه ایجاد شد.

این پارک نوآوری فناوری، ایجاد کننده فضایی با کیفیت برای استقرار و هم‌افزایی حرفه‌ای بین شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، مراکز نوآوری و فناوری، نمایندگان تخصصی نهادهای پژوهشی، فناوری و دانشگاهی، مراکز رشد و شتابدهنده ها سرمایه گذاران خطرپذیر، کارآفرینان کارگزاران نوآوری باز و مشاوران خبره صنعتی است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول