کد خبر:300813
پ
محمد رجبی
رئیس انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی:

احتمال افزایش ۲۰ درصدی قیمت بلیت قطار

رئیس انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته، از احتمال افزایش ۲۰ درصدی قیمت بلیت قطار از شهریور سال جاری خبر داد.

رئیس انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته  از احتمال افزایش ۲۰ درصدی قیمت بلیت قطار از شهریور سال جاری خبر داد.

 

*** تکذیب خبر افزایش ۴۰ درصدی قیمت بلیت در مرداد ماه

 

به گزارش صنایع، محمد رجبی درباره افزایش قیمت بلیت، اظهار داشت:

هیچ افزایش قیمتی در نرخ بلیت قطار در مرداد ماه اعمال نمی‌شود، اما در صورت موافقت شورایعالی ترابری، از ابتدای شهریور قیمت بلیت قطار ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.

 

رئیس انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته با رد خبر افزایش ۴۰ درصدی قیمت بلیت در مرداد ماه، مخالفت برخی مسئولان اجرایی را دلیل افزایش نیافتن ۴۰ درصدی قیمت بلیت اعلام کرد و افزود:

قرار بود درخواست انجمن برای افزایش ۴۰ درصدی نرخ بلیت قطار در سال ۱۴۰۰ در جلسه اخیر شورایعالی هماهنگی ترابری بررسی و تصویب شود تا بتوانیم هزینه‌های خودمان را مدیریت کنیم، اما با مخالفت‌هایی که صورت گرفت این موضوع از دستور کار خارج شد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

واکنش سازمان برنامه به ادعای رئیس مجلس در مورد همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

صنعت برق با ناترازی تولید و مصرف مواجه است/ بهای برق مشترکان پرمصرف افزایش می‌یابد

 

 

*** احتمال  افزایش ۲۰ درصدی قیمت از شهریور

 

وی با بیان اینکه تا پایان مرداد ماه امسال هیچ گونه افزایش قیمتی روی نرخ بلیت قطار نخواهیم داشت، ادامه داد:

اگر مصوبه را اخذ کنیم از ابتدای شهریور ۲۰ درصد به قیمت بلیت قطار اضافه می‌شود که البته این افزایش مربوط به نیمه دوم سال گذشته است.

 

به گزارش صنایع، رئیس انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته در پایان، تصریح کرد:

سال گذشته مصوبه افزایش قیمت ۴۰ درصدی قیمت بلیت قطار را در دو مرحله دریافت کردیم که ۲۰ درصد آن در شهریور ماه سال گذشته افزایش یافت و قرار بود تا شهریور ماه سال گذشته هم ۲۰ درصد دیگر نرخ بلیت قطار را افزایش دهیم، اما این اجازه به ما داده نشد و مسئولان اعلام کردند که فعلا صبر کنیم.

این مسئله سبب شده که تاکنون هیچ افزایش قیمتی نداشته باشیم.

 اگر مخالفتی با این مسئله نشود و بتوانیم مجوز آن را دریافت کنیم، قیمت بلیت قطار از ابتدای شهریور ماه امسال با یک سال تاخیر، ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول