اخبار برگزیده

کد خبر:296407
پ
download (21)
صنایع گزارش می‌دهد:

تصویب نزدیک به ۱۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق توسعه صنایع دریایی در دولت یازدهم و دوازدهم

میزان تسهیلات تصویب شده صندوق توسعه صنایع دریایی به بخش صنایع دریایی کشور در هشت ساله دولت تدبیر و امید ۸۲۲ مورد و به مبلغ ۱۲ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال بوده است.

میزان تسهیلات تصویب شده صندوق توسعه صنایع دریایی به بخش صنایع دریایی کشور در هشت ساله دولت تدبیر و امید ۸۲۲ مورد و به مبلغ ۱۲ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال بوده است.

 

*** تسهیلات

 

به گزارش صنایع، تاکنون ۶۴۵ مورد از این تسهیلات تصویب شده صندوق توسعه صنایع دریایی به بخش صنایع دریایی کشور به مبلغ ۴ هزار و ۴۷۲ میلیارد ریال از طریق بانک‌های عامل مصوب و از این میزان مصوبات بانکی تاکنون در حدود ۲۵۰۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

تعداد تسهیلات تصویب شده صندوق در سال گذشته ۱۱۲ فقره و تسهیلات مصوب شده بانکی ۸۲ مورد بوده است.

در این سال ۱۴۱ فقره تسهیلات در صندوق مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

اخبار مهم صنایع:

کاهش ۶۵ درصدی اسباب‌کشی در پایتخت با تمدید اجباری اجاره‌نامه‌ها

 

 

از این میزان تسهیلات طی چهار سال گذشته ۴۱۲ فقره تسهیلات کم‌ بهره به مشاغل خرد دریایی و به مبلغ ۵۳۲ میلیارد ریال پرداخت شده که ضمن تثبیت حدود ۹۵۰ شغل، باعث اشتغال‌زایی بیش از ۶۰۰ نفر در حوزه دریا شده است.

 

*** اشتغالزایی

 

به گزارش صنایع، صندوق توسعه صنایع دریایی علاوه بر کمک به اشتغالزایی در مناطق محروم، ضمن همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و با تشکیل دوره های آموزشی مرتبط با دریا، نسبت به آموزش و ارتقای نیروی کار دریایی در استانهای ساحلی با تشکیل ۱۶ دوره آموزشی برای حدود ۳۰۰ نفر اقدام نموده است.

 

 

انتهای پیام//

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول