کد خبر:291752
پ
رئیسی
صنایع گزارش می‌دهد:

بیانیه ستاد مردمی سید الاحرار حامیان سید ابراهیم رئیسی

ستاد مردمی سید الاحرار حامیان سید ابراهیم رئیسی با صدور بیانیه‌ای از حضور مردم ایران در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری قدرانی کزد.

ستاد مردمی سید الاحرار حامیان سید ابراهیم رئیسی با صدور بیانیه‌ای از حضور مردم ایران در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری قدرانی کزد.

 

*** بیابیه رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی خطاب به مردم ایران

 

به گزارش صنایع، بیانیه‌ ستاد مردمی سید الاحرار حامیان سید ابراهیم رئیسی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف و وفادار ایران اسلامی

بار دیگر با حضور حماسی و حرکت هوشمندانه شما ملت غیور، ارواح طیبه شهدا و قلب نازنین بقیه الله (عج) شاد و امید دشمنان کینه توز و شیطان صفت داخلی خارجی به یاس و ناامیدی مبدل شد.

این باره ما صحنه دیگری را در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ خلق نمودید که به فضل الهی اگر ذره امید در دل فتنه‌گران سوسو می زند، به طور کامل خاموش گردیده از این رو سجده شد به درگاه خداوند متعال به جا می آوریم.

شور و شکوه حضور مسئولان و افتخارآفرین شما مردم غیرتمند را ابتدا محضر حضرت ولی عصر و و مقام معظم رهبری ( دام ظله الشریف) و در نهایت به شما ملت سلحشور و غیرت آفرین کی پیروز اصلی میدان هستید تبریک عرض می نمایم و در برابر عظمت حضورتان سر تعظیم فرود می آوریم.

همچنین به تمام کسانی که در عرصه فعالیت های انتخابی اعم از مسئولین داخلی و غیردولتی، ستادهای مردمی، تمامی نیروهای انقلابی و ایثارگران، خصوصاً آزادگان عزیز که در ستاد مردمی ( سید الاحرار) حامیان سید ابراهیم رئیسی در تمام استان‌ها شبانه روز زحمت کشیدند، تبریک گفته و خسته نباشید عرض می‌نمایم.

به زودی به توفیق الهی با اعلام رسمی پیروزی نهایی شاهد جشن سراسری مردمی خواهیم بود.

 

و من الله توفیق

علی علیلو
رئیس ستاد مردمی سید الاحرار حامیان سید ابراهیم رئیسی

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول