کد خبر:291339
پ
ذوالفقاری
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

هیچ حادثه امنیتی در برگزاری انتخابات نداشتیم/ در چند مرحله برآورد امنیتی انتخابات صورت گرفت

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اعلام اینکه هیچ حادثه امنیتی در برگزاری انتخابات نداشتیم از برآورد امنیتی در چند مرحله پیرامون انتخابات صورت گرفته خبر داد.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اعلام اینکه هیچ حادثه امنیتی در برگزاری انتخابات نداشتیم از برآورد امنیتی در چند مرحله پیرامون انتخابات صورت گرفته خبر داد.

 

*** برقراری امنیت در انتخابات

 

به گزارش صنایع، حسین ذوالفقاری در نشست خبری در ستاد انتخابات کشور، اظهار داشت:

در سطح شورای امنیت کشور، ستاد امنیت انتخابات و کمیته‌ها و شورای تأمین استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور مسئولیت هماهنگی اجرایی و عملیاتی با نیروی انتظامی تحت عنوان قرارگاه امام علی (ع) صورت گرفت و با محوریت این نیرو در سطح ملی، استان‌ها و شهرستان‌ها، قرارگاه‌های امام علی (ع) به موازات شوراهای امنیت و شوراهای تأمین سراسر کشور تشکیل شد.

در چند مرحله برآورد امنیتی انتخابات صورت گرفت؛ یک مرحله در قالب امنیت سال ۱۴۰۰ و یک مرحله قبل از انتخابات، حین انتخابات و بعد از انتخابات که برای همه مقاطع برنامه‌ریزی گسترده‌ای صورت گرفت.

 

وی در ادامه، اضافه کرد:

تهدیدات بسیار زیادی از جهت اقدامات تروریستی در طول این مدت داشتیم، طراحی‌هایی صورت گرفته بود و عناصری را در داخل فریب داده بودند که در تورهای اطلاعاتی قرار گرفتند. برخی مورد تذکر و ارشاد قرار گرفتند و در برخی موارد دستگیر شدند.

 

*** هیچ حادثه امنیتی در برگزاری انتخابات نداشتیم

 

به گزارش صنایع، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در پایان، اظهار داشت:

با اشراف اطلاعاتی که از آن سوی مرزها و در مرزهای کشور و داخل کشور صورت گرفت، هیچ حادثه امنیتی در برگزاری انتخابات نداشتیم. همه نیروها در سراسر کشور در آمادگی کامل قرار داشتند و هنوز در آمادگی هستند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول