کد خبر:291278
پ
۳۶۱۵۴۹۱
وزیر نیرو:

اوج بار مصرف برق را پشت سر نگذاشته‌ایم

وزیر نیرو اعلام کرد، هنوز اوج بار مصرف را پشت سر نگذاشته‌ایم، ولی ۲۷ خرداد با مصرف ۶۱ هزار و ۸۰۰ مگاوات نسبت به تیر ۹۹ از گرمای زودرس و اوج مصرف با خبر شدیم.

وزیر نیرو اعلام کرد، هنوز اوج بار مصرف را پشت سر نگذاشته‌ایم، ولی ۲۷ خرداد با مصرف ۶۱ هزار و ۸۰۰ مگاوات نسبت به تیر ۹۹ از گرمای زودرس و اوج مصرف با خبر شدیم.

 

*** اقدامات لازم برای مصرف برق بهتر 

 

به گزارش صنایع، رضا اردکانیان، با بیان اینکه همه توان صنعت برق به ویژه در این ایام به کار گرفته شده است، اظهار داشت:

با این وجود همه واحدهای تحت تعمیر حتی دو هفته زودتر از روال هرسال به مدار بیایند.

ما در نظر داریم جابجایی مصرف بار در واحدهای صنعتی بزرگ انجام شود و من حتی از برخی صنایع خبر دارم که در اوج همکاری تصمیم گرفته‌اند تعطیلات تابستانه خود را که معمولاً در شهریور است به تیر منتقل کنند.

هنوز اوج بار مصرف را پشت سر نگذاشته‌ایم، ولی ۲۸ خرداد با مصرف ۶۱ هزار و ۸۰۰ مگاوات نسبت به تیر ۹۹ که کمتر از ۵۹ هزار مگاوات بود از گرمای زودرس و اوج مصرف با خبر شدیم.

بعضی مکان‌ها حتی شیفت‌ها را تغییر داده‌اند و من این جا از همه خانواده‌های کارگران که همراهی کرده‌اند، سپاسگزاری می‌کنم.

نیروهای مسئول به ویژه نیروهای انتظامی هم همراهی خوبی داشتند و در جهت شناسایی دستگاه‌های غیر مجاز تولید رمز ارزها گام‌های مؤثری برداشتند.

در همین روزهای گذشته هزاران دستگاه تولید رمز ارز که در سراسر کشور فعال بوده‌اند، شناسایی و ضبط شده‌اند و مراجع قانونی با آن‌ها برخورد می‌کند.

 

اخبار مهم صنایع:

تبریک رییس‌جمهوری به رییس‌جمهور منتخب

 

 

*** نقطه اتکای ما خود مردم هستند

 

به گزارش صنایع، وزیر نیرو در پایان پیرامون خاموشی‌ها، اظهار داشت:

ما در عین اینکه خاموشی‌های احتمالی را اعلام می‌کنیم، اما نقطه اتکای ما، خود مردم هستند که اگر خاموشی رخ داد مردم بدانند هر خاموشی در دوره زمانی اعلام شده است.

خوشبختانه با همکاری مردم به ویژه در مصرف دستگاه‌های سرمایشی و رساندن آن برودت به حد آسایش که ۲۵ و ۲۴ درجه است مشکلی نخواهیم داشت.

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول