کد خبر:290784
پ
اکبری-تالارپشتی-رئیس-کمیسیون-صنایع-و-معادن-مجلس
در گفتگوی اختصاصی با صنایع مطرح شد:

انتقاد و افشاگری دبیر کمیته صنعت ستاد حجت ‌الاسلام رئیسی درباره دلالی دولت در برق‌رسانی به واحدهای تولیدی / شما به این اقدام دولت چه می‌گویید؟

دبیر کمیته صنعت ستاد حجت‌الاسلام رئیسی با انتقاد و افشاگری درباره دلالی دولت در برق‌رسانی به واحدهای تولیدی، این اقدام را مدیریت نابسامانی معرفی کرد.

دبیر کمیته صنعت ستاد حجت‌الاسلام رئیسی با انتقاد و افشاگری درباره دلالی دولت در برق‌رسانی به واحدهای تولیدی، این اقدام را مدیریت نابسامانی معرفی کرد.

 

*** اجرای نامناسب مصوبات در دولت دوازدهم

 

به گزارش صنایع، عزت الله اکبری تالارپشتی در گفتگوی اختصاصی با این رسانه، درباره نابسامانی های موجود در حوزه صنعت کشور، اظهار داشت:
دولت اقای روحانی و خود شخص ایشان به جای استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی برای ساماندهی امور در صنعت و تولید، در جایگاه یک اخلالگر ظاهر می شود.
مثلا در حوزه تولید برق مورد نیاز واحدهای صنعتی یک مصوبه‌ای وجود دارد که چنانچه بخش خصوصی بتواند در شهرک‌های صنعتی و در جاهای دیگر نیروگاه کوچک برق احداث کند، می‌تواند از برق تولیدی آن نیروگاه برای استفاده در کارخانه یا واحد صنعتی خود استفاده کند و اضافی آن را دولت از آن بخرد و در اختیار جامعه یا واحدهای صنعتی دیگر قرار دهد.
حالا همین مصوبه را بررسی کنید که دولت آقای روحانی چگونه اجرا می‌کند.

 

*** دلالی دولت در برق‌رسانی به واحدهای تولیدی

 

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه با خاموشی‌های متعدد واحدهای صنعتی در شهرک‌های صنعتی در چند سال اخیر، اظهار داشت:
دولت در حال حاضر، برق واحدهای صنعتی را به صورت متناوب قطع می‌کند و در عین حال در اجرای مصوبه مذکور اعلام می کند برقی که توسط بخش خصوصی تولید می‌شود را واحد تولید کننده باید به قیمت خیلی پایین به دولت بفروشد و سپس دولت آن را به چند برابر قیمت در اختیار سایر واحدهای صنعتی قرار دهد.

 

اخبار مهم صنایع:

لزوم توسعه همکاری‌های تهران و دمشق

 

 

*** دولت و مدیریت نابسامانی

 

به گزارش صنایع، دبیر کمیته صنعت ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در پایان ضمن انتقاد از نوع مدیریت دولت، اظهار داشت:
به نظر من این اقدام، مدیریت اخلال است، به این معنا که دولت آقای روحانی، نابسامانی را در جهت ایجاد نارضایتی مردم مدیریت می کند که این موضوع بسیار جای تاسف دارد.

 

در پایان می‌توانید فیلم گفتگوی اختصاصی اکبری تالارپشتی با صنایع را مشاهده نمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول