کد خبر:282545
پ
روستا
دبیرعلمی کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی صنعتی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صنایع پاسخ داد:

جامعه هدف کنفرانس بین‌الملی مدیریت بازاریابی صنعتی چه کسانی هستند؟/ ثمرات و دستاوردهای این کنفرانس چه خواهد بود؟

دبیر علمی کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی صنعتی ، جامعه هدف کنفرانس مذکور و پیامدهای مثبتی که این کنفرانس می‌تواند داشته باشد را تشریح کرد.

دبیر علمی کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی صنعتی ، جامعه هدف کنفرانس مذکور و پیامدهای مثبتی که این کنفرانس می‌تواند داشته باشد را تشریح کرد.

 

*** اولین کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی صنعتی

 

اولین کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی صنعتی در راستای رفع نیازهای جامعه صنعتی کشور در حوزه مدیریت بازاریابی ‌ به همراه نمایشگاه تخصصی به صورت مشترک توسط سازمان مدیریت صنعتی و انجمن علمی بازاریابی ایران در خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

این کنفرانس که گفته می‌شود بزرگترین رویداد در حوزه بازاریابی و فروش کشور خواهد بود، حول موضوعاتی با گرایش بازاریابی و فروش صنعتی، تبلیغات، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ در قالب سخنرانی‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی و پنل‌های تخصصی برگزار خواهد شد.

خبرنگار صنایع برای دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر از این کنفرانس، با دکتر احمد روستا پیشکسوت بازاریابی نوین در ایران که دبیر علمی این کنفرانس نیز می‌باشد، گفتگویی را انجام داده است که در ادامه ملاحظه خواهید نمود.

 

 

*** گفتگو با دبیر علمی کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی صنعتی

 

به گزارش صنایع، احمد روستا در رابطه با جامعه هدف کنفرانس بین‌المللی مدیریت بازاریابی صنعتی ، اظهار داشت:

جامعه هدف این کنفرانس مدیران کشور به ویژه مدیرانی هستند که در حوزه بازاریابی، فروش و بازرگانی فعالیت دارند و کسانی که سیاست‌گذار آینده هستند.

در این کنفرانس سعی ما بر این است که بر نکات کلیدی، راهبردی و راهکارها کار کنیم که در نهایت فرایندی شود که یادگیری و به کارگیری، نتیجه آن است، یعنی تمام مدیران بعد از این کنفرانس احساس کنند، علاوه بر یادگیری، این موارد جنبه‌های کاربردی داشته و نتیجه آن کاربرد اصولی دستاوردهای جدید در حوزه بازاریابی صنعتی است که سال‌های طولانی غریب بوده است.

 

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که این کنفرانس برای همه فعالان اقتصادی به ویژه بازاریابی صنعتی و فعالان این حوزه اثربخش و ثمربخش باشد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

تصویب پیش‌نویس برنامه عملیاتی توسعه صنعت ماشین‌سازی

 
 

*** دستاوردهای کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی صنعتی

 

احمد روستا در ادامه پیرامون دستاوردهای قابل توجه کنفرانس بازاریابی صنعتی بیان داشت:

مهمترین دستاوردهای کنفرانس، مطالب مربوط به پدیده‌های نوین است.

درخواست ما از اساتید و سخنران‌های مختلف این است که به جای توصیف، روی نکات کلیدی به ویژه آنچه در آینده، شرکت‌ها قرار است با آن روبرو شوند، تمرکز کنند.

 

وی در ادامه اضافه کرد:

قطعاً مهمترین دستاورد کنفرانس بین‌المللی مدیریت بازاریابی صنعتی، تازه‌هایی است که می تواند در آینده کارساز و مفید باشد نه صرفا در حال حاضر.بعضی از این راهکارها قطعاً در زمینه تامین، تولید، بازاریابی، توزیع و زنجیره ارزش شرکت‌ها برای زمان حال و آینده خوب است.

 

بازاریابی صنعتی

 

*** ایجاد تحول در بنگاه های بازاریابی صنعتی

 

به گزارش صنایع، دبیر علمی کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی صنعتی در پایان یا توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، اظهار داشت:

امیدواریم که تمام سخنرانی‌های اساتید با نکات کلیدی که مطرح می‌کنند، تحولی را در بنگاه‌های ما به ویژه در فعالان حوزه بازاریابی صنعتی ایجاد کند.

من قطعاً با توجه به ارتباطاتی که داشتم و مطالبی که ارائه شده، این نوید را می دهم که نتیجه نهایی کنفرانس باعث ارزش جدید و اضافی برای بنگاه‌ها شود.

 

*** فیلم مصاحبه اختصاصی

 

در پایان می‌توانید فیلم مصاحبه اختصاصی خبرنگار صنایع با دبیر علمی کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی صنعتی را مشاهده نمایید:

 

 

 

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول