کد خبر:281610
پ
مشترکان پرمصرف آب
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان تهران:

آغاز ارسال اخطار به مشترکان پرمصرف آب تهران از اول خرداد

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان تهران از آغاز ارسال اخطار به مشترکان پرمصرف آب تهران از اول خردادماه خبر داد.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان تهران از آغاز ارسال اخطار به مشترکان پرمصرف آب تهران از اول خردادماه خبر داد.

 

*** آغاز ارسال اخطار به مشترکان پرمصرف آب تهران از اول خرداد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سیدرسول باقری با اشاره به روند صعودی افزایش مصرف آب در پایتخت، اظهار کرد:

سناریوهایی برای روزهای سبز، زرد، نارنجی و قرمز تدوین شده است و اولویت برخورد با مصارف فضای سبز و بنایی، مشترکان تجاری و دولتی و در آخر پرمصرف‌ها و بدمصرف‌های خانگی خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه ۶۰ درصد از مشترکان تهرانی بالای الگوی مصرف، آب مصرف می‌کنند، گفت:

اخطاریه‌هایی برای این گروه از مصارف خانگی ارسال خواهد شد و در صورتی که در رفتار مصرف خود تغییری ایجاد نکنند با محدودیت مصرف مواجه خواهند شد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

رشد ۲ برابری ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور

بت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری

دارایی‌های بانک مرکزی ایران در لوکزامبورگ به آمریکا منتقل نشد

 

 

*** الگوی مصرف آب برای هر واحد مسکونی در شهر تهران چقدر است؟

 

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان تهران، الگوی مصرف آب برای هر واحد مسکونی در شهر تهران در یک ماه را ۱۴ هزار لیتر (۱۴مترمکعب) آب اعلام کرد و گفت:

واحدهای مسکونی که تا ۲۸ هزار لیتر (۲۸ مترمکعب) آب در ماه مصرف کنند جزو پرمصرف‌ها و گروهی که بیش از ۲۸ مترمکعب آب در ماه مصرف کنند در رده بدمصرف‌های آب استان تهران قرار خواهند گرفت.

 

*** ضرورت کاهش ۲۰ درصدی مصرف انرژی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان تهران در پایان با اشاره به وجود ۱۶ هزار رشته انشعاب بنایی در استان تهران، اظهار کرد:

ماموران تشخیص شرکت آب و فاضلاب استان تهران تمامی اشتراکات بنایی را شناسایی و رصد می‌کنند و در صورت شروع اعمال محدودیت‌ها، اولویت برخورد و اعمال محدودیت‌ها از مصارف بنایی آغاز خواهد شد.

با هماهنگی‌های انجام‌ شده با استانداری تهران، تمامی ادارات و نهادهای دولتی این استان مکلف خواهند بود تا مصارف خود را ۲۰ درصد نسبت به سال ۹۹ کاهش دهند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 16 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول