کد خبر:282292
پ
میگو
صنایع گزارش می‌دهد:

ترخیص نخستین محموله میگوی ارسالی به چین با اخذ گواهی کووید ۱۹

نخستین محموله میگوی ارسالی به چین با اخذ گواهی کووید ۱۹ از گمرک بندر Ningbo ترخیص شد.

نخستین محموله میگوی ارسالی به چین با اخذ گواهی کووید ۱۹ از گمرک بندر Ningbo ترخیص شد.

 

*** ضرورت دارا بودن گواهی رعایت پروتکل‌های پیشگیری از کووید ۱۹

 

به گزارش صنایع، در پی اعلام مرجع قرنطینه‌ای کشور چین مبنی بر ضرورت دارا بودن گواهی رعایت پروتکل‌های پیشگیری از کووید ۱۹ در محموله‌های آبزیان صادراتی ایران به آن کشور، اتحادیه اقدام به پیگیری عقد قرارداد با شرکت‌هایی که امکان اجرای این پروتکل را داشته باشند نمود که نهایتاً با شرکت فاتک به توافق رسیده و پس از برگزاری جلسه مشترک با دفتر نظارت بر بهداشت مواد غذایی سازمان دامپزشکی و تأیید پروتکل، اقدام به برگزاری وبینار آموزشی در سال ۹۹ نمود.

در همین راستا تعدادی از واحدهای فراوری و صادرکنندگان نسبت به استقرار سیستم پیشگیری از آلودگی کووید اقدام نمودند و نهایتا شرکت شیل آبزی گلستان موفق به اجرای کامل پروتکل و ارسال و صادرات مستقیم محموله خود با اخذ گواهی مربوطه از اداره کل دامپزشکی گلستان شد.

 

 

اخبار مهم اقتصادی:

افزایش ۲۵ درصدی قیمت قطعات داخلی خودرو

ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری/ روز چهارم

هزینه‌های دولت در سال ۹۹ چه مقدار رشد کرد؟

 

 

*** ارسال نخستین محموله صادراتی ایران به چین

 

به گزارش صنایع، شایان ذکر است خوشبختانه این محموله در هفته گذشته ترخیص و بدین ترتیب نخستین محموله صادراتی ایران به چین با گواهی رعایت پروتکل مربوطه صادر شد.

این موفقیت که یک توفیق ملی است را به شرکت‌های فاتک و شیل آبزی گلستان تبریک می‌گوئیم و این آمادگی وجود دارد که بر اساس تجربه موفق یادشده امکان اجرای این پروتکل برای سایر واحدهای فراوری و صادرکنندگان محترم فراهم گردد.

جهت اطلاع بیشتر همکاران محترم فیلم و اطلاعات کارگاه آموزشی مهرماه سال ۹۹ و همچنین فیلم تهیه شده از مراحل کار در شرکت شیل آبزی گلستان که از ابتدای کار تا صادرات و مستندات ترخیص و… که توسط شرکت فاتک تهیه گردیده در اختیار قرار می گیرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول