کد خبر:281399
پ
فولاد مبارکه
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت فولاد مبارکه:

کمک ۲۰ میلیارد ریالی فولاد مبارکه برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت فولاد مبارکه از کمک ۲۰ میلیارد ریالی این شرکت برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خبر داد.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت فولاد مبارکه از کمک ۲۰ میلیارد ریالی این شرکت برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خبر داد.

 

*** تامین ۵۰ درصد از فولاد کشور توسط فولاد مبارکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، هادی نباتی‌نژاد در رسانه ملی با بیان اینکه فولاد مبارکه در تولید ورق‌های فولادی در کشور پیشرو است، اظهار کرد:

در چند سال گذشته حمایت از تولید کلیدواژه بیانات رهبر معظم انقلاب بوده است و شرکت فولاد مبارکه در راستای تحقق منویات رهبری گام‌های مهمی برداشته است.

شرکت فولاد مبارکه مولود انقلاب اسلامی است و ۵۰ درصد از فولاد کشور را تولید می‌کند.

 

*** دستیابی به رکورد تولید ۷ تن تختال

 

وی با اشاره به اینکه ۳۵۰ هزار نفر به طور غیرمستقیم با تولیدات شرکت فولاد مبارکه به اشتغال گمارده شده‌اند، تصریح کرد:

در سال جهش تولید شرکت فولاد مبارکه به رکوردهای متعددی در حوزه تولید دست یافت و توانست رکوردهای متعددی در بخش‌های فروش و تولید محصولات جدید به ثبت برساند و در پایان سال ۹۹ نیز با همت و تلاش مدیران و همه کارکنان شرکت فولاد مبارکه موفق شد به رکورد تولید ۷ تن تختال دست پیدا کند.

 

مدیرروابط عمومی و امور بین الملل شرکت فولاد مبارکه، شیرینی دستیابی به رکوردهای متعدد در این شرکت را در زدودن موانعی نظیر تحریم و کرونا دانست و گفت:

بیماری کرونا در شرکتی که روزانه حدود ۲۲ هزار نفر در آن تردد دارند می توانست مانعی در راه تولید شود که خوشبختانه با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی و مدیریت دقیق، کرونا نه تنها تاثیر منفی بر روند تولید نگذاشت بلکه این شرکت به رکوردهای متعدد دست یافت.

 

*** گام بلند فولاد مبارکه برای تحقق شعار سال

 

وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه، افزود:

علیرغم اینکه شرکت فولاد مبارکه در لیست تحریم‌های آمریکا قرار داشت؛ توانست این مانع را هم پشت سر بگذارد و بر تولیدات محصولات بیفزاید و خرسندیم که در پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب، یکی از صنایعی که توانست شعار سال را محقق کند، صنایع فولادی بود.

در سال جاری نیز روند دستیابی به رکوردهای جدید آغاز شده است که می‌توان به تولید ماهیانه ۷۰۰ هزار تن فولاد خام در فروردین ماه اشاره کرد که نسبت به مدت مشابه در سال ۹۹ رکورد بسیار مطلوبی است که نشان می‌دهد شرکت فولاد مبارکه با عزمی راسخ در پی تحقق شعار سال هستند.

 

*** اقدام مهم شرکت فولاد مبارکه در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی

 

وی در ادامه بر ایفای مسئولیت اجتماعی شرکت فولاد مبارکه تاکید ویژه‌ای کرد و افزود:

مسئولیت اجتماعی همتراز تولید برای شرکت فولاد مبارکه مهم است که در این مسیر می‌توان به اهدای ۱۳ هزار تن اکسیژن رایگان به مراکز درمانگر کرونا در استان‌های کشور اشاره کرد.

اکسیژن در درمان بیماران مبتلا به کرونا از اهمیت بسزایی برخوردار است و تبعات کمبود آن را در دیگر کشورها شاهد بودیم.

اقدام مهم شرکت فولاد مبارکه در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی مورد تقدیر وزیر بهداشت و درمان هم قرار گرفت، چراکه هیچ صنعتی این حجم از اکسیژن رایگان را دراختیار مراکز درمانی قرار نداده است.

 

*** تجهیز بیمارستان‌های شهرستان‌ها

 

وی به مجهز کردن بیمارستان‌های شهرستان‌های لنجان، مبارکه و اصفهان توسط شرکت فولاد مبارکه اشاره‌ای کرد و گفت:

با شیوع کرونا یکی از مشکلات مراکز درمانی کمبود تجهیزات و امکانات لازم بود که این شرکت برآن شد که بیمارستان‌ها را در درمان بیماران مبتلا به کرونا مجهز کند.

 

نباتی نژاد به کمک‌های مومنانه شرکت فولاد مبارکه در ایام کرونا هم گریزی زد و افزود:

در یک سال گذشته بسته‌های معیشتی متعدد در اختیار افراد نیازمند قرار گرفته است.

 

*** راه‌اندازی پروژه‌های بازچرخانی پساب‌های صنعتی

 

وی با اشاره به اینکه خشکسالی یکی از موضوع‌های مهم کشور است، عنوان کرد:

شرکت فولاد مبارکه در چند دهه گذشته با راه‌اندازی پروژه‌های بازچرخانی پساب‌های صنعتی و گسترش تصفیه‌خانه‌ها و جمع‌آوری پساب‌های فاضلاب ۹ شهرستان مقدار آب مصرفی فولاد مبارکه را به حداقل ممکن رسانده و کمک شایانی به حفظ محیط زیست کرده است.

 

*** توسعه سرانه ورزشی در استان اصفهان توسط فولاد مبارکه 

 

مدیرروابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت فولاد مبارکه به توسعه سرانه ورزشی در استان اصفهان توسط شرکت فولاد مبارکه به عنوان مسئولیت اجتماعی نیز اشاره‌ای کرد و گفت:

در باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان علاوه بر تیم فوتبال سپاهان، از ۷۴ تیم ورزشی و سه هزار ورزشکار در رده‌های مختلف سنی حمایت صورت می‌‍گیرد.

 

***جمع‌آوری ۱۳ میلیارد تومان برای آزادی محکومان مالی

 

وی، یکی از مسائلی را که شرکت فولاد مبارکه به آن اهمیت داده می‌شود را موضوع زندانیان محکومان مالی در استان اصفهان دانست و افزود:

از سال ۹۳ تاکنون هرساله گلریزان آزادسازی زندانیان غیر عمد با هماهنگی ستاد دیه استان در مجموعه فولاد مبارکه انجام می شود و در هفت سال گذشته این شرکت توانسته بیش از ۱۳ میلیارد تومان جمع‌آوری کند تا به آزادی هزار نفر منجر شود.

 

مدیرروابط عمومی و امور بین الملل شرکت فولاد مبارکه در پایان، ضمن تشکر از شرکت تمام خیران مجموعه فولاد مبارکه که در این گلریزان شرکت کردند، اعلام کرد:

فولاد مبارکه با مشارکت شرکت‌های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه و حمایت خیران این مجموعه ۲۰ میلیارد ریال کمک کرد تا زمینه آزادی زندانیان غیرعمد از زندان‌های استان اصفهان فراهم شود.

علاوه بر این دو میلیارد تومان تصمیم گرفته شد به ۱۰۰ خانواده آزاد شده از بند محکومان مالی در اصفهان بسته‌های کمک‌های مومنانه به ارزش هر بسته دو میلیون تومان توسط فولاد مبارکه اهدا شود تا این افراد با فراغ خاطر به آغوش خانواده برگردند.

 

*** تقدیر  از حمایت فولاد مبارکه و مدیر عامل مجموعه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان این برنامه با اهدای لوحی که به امضا مدیر نمایندگی ستاد دیه استان، مدیر کل زندان‌های استان و رئیس کل دادگستری استان اصفهان رسیده بود از حمایت فولاد مبارکه و مدیر عامل این مجموعه تقدیر به عمل آمد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول