کد خبر:281312
پ
فولاد مبارکه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه

لوح تقدیری در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت فولاد مبارکه به پاس خدمات این شرکت به مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اهدا شد.

لوح تقدیری در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت فولاد مبارکه به پاس خدمات این شرکت به مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اهدا شد.

 

*** تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شرکت فولاد مبارکه در ۲۱ اردیبهشت ماه با مشارکت شرکت‌های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه و با حمایت خیران این مجموعه ۲۰ میلیارد ریال کمک کرد تا زمینه آزادی زندانیان محکومان مالی از زندان‌های استان اصفهان فراهم شود.

در پایان این برنامه رسانه ملی و در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت فولاد مبارکه، لوح تقدیری به پاس خدمات این شرکت با امضاء اسدالله گرجی زاده، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اصفهان، محمود ضیائی فرد، مدیر کل زندان‌ها و محمد رضا حبیبی، رئیس کل دادگستری استان اصفهان به، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اهدا شد.

 

*** متن لوح تقدیر 

 

در این لوح تقدیر آمده است:

«نیکوکار ارجمند: جناب آقای دکتر حمیدرضا عظیمیان

اکنون که رشحات امواج دریای بیکران الهی شامل حالمان شده و مقدرات ذات اقدس احدیت بر این تعلق یافته تا توفیق خدمت به قشری آسیب دیده نصیبمان شود، خدای متعال را بی نهایت شاکر و سپاسگزاریم.

ار جنابعالی که با تبلور ایثار و سخاوت طبع نسبت به کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد استان به اوج تکوین این خصائص متعالی نائل آمده‌اید، به رسم اکرام و احترام و به مصداق آیه شریفه شصت سوره توبه از این عمل خیرخواهانه -و با عنایت به اینکه خدمت به خلق عین عبادت خالق است- این لوح سپاس تقدیم حضور ایثارگرانه و سخاوتمندانه شما می‌گردد.

امید آن داریم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همیشه سربلند و پیروز باشید.»

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول