کد خبر:281178
پ
مس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

سخنرانی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس در نخستین کنفرانس آنلاین مس

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در نخستین کنفرانس آنلاین مس با موضوع فرصت‌های پنهان سرمایه‌گذاری در صنعت مس با نگاهی بر بازار و معدن، سخنرانی می‌کند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در نخستین کنفرانس آنلاین مس با موضوع فرصت‌های پنهان سرمایه‌گذاری در صنعت مس با نگاهی بر بازار و معدن، سخنرانی می‌کند.

 

*** برگزاری نخستین کنفرانس آنلاین مس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در نخستین کنفرانس آنلاین مس که در ۲۶ اردیبهشت برگزار می‌شود، سخنرانی می‌کند

فرصت‌های پنهان سرمایه‌گذاری در صنعت مس با نگاهی بر بازار و معدن، موضوع اصلی این کنفرانس به‌ شمار می‌رود و کارشناسان و مدیران و فعالان این صنعت نیز سخنرانی خواهند کرد.

در این برنامه مجازی که با همکاری ایمیدرو، شرکت ملی صنایع مس ایران، انجمن مس ایران و شرکت فراوری مس درخشان تخت گنبد، برگزار می‌شود، صاحب‌نظران حوزه معادن و صنعت مس به تبادل نظر می‌پردازند و صاحبان این صنایع می‌توانند به صورت آنلاین در این سمینار شرکت کنند.

 

*** سخنرانان کنفرانس آنلاین مس

 

بر اساس این گزارش، اسدالله کشاورز معاون معدن و صنایع معدنی وزارت صنعت، مجید ضیایی مدیرعامل شرکت صنایع مس باهنر، بهرام شکوری رئیس انجمن مس ایران و اسماعیل رامه کارشناس ارشد سابق شرکت BHP Billiton از دیگر سخنرانان این نشست مجازی هستند.

 

*** محورهای اصلی همایش آنلاین

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، توسعه پایدار و حذف موانع پیش روی صنعت، بررسی وضعیت سرمایه‌گذاری در صنایع پایین دستی و بالادستی مس، بررسی آینده بازار مس و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و اکتشاف و فعال‌سازی معادن غیرفعال مس، محورهای این همایش آنلاین را تشکیل می‌دهند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول