کد خبر:277593
پ
cbcfd15d-e209-4864-8923-b5fb6470fd0b_20210426_152145
رئیس بیمارستان شهدای لنجان:

تامین اکسیژن رایگان، مهمترین اقدامات شرکت فولاد مبارکه برای بهبود بیماران کرونایی است

رئیس بیمارستان شهدای لنجان، تامین اکسیژن رایگان را مهمترین اقدامات شرکت فولاد مبارکه برای بهبود بیماران کرونایی اعلام کرد.

رئیس بیمارستان شهدای لنجان، تامین اکسیژن رایگان را مهمترین اقدامات شرکت فولاد مبارکه برای بهبود بیماران کرونایی اعلام کرد.

 

*** مهمترین اقدامات شرکت فولاد مبارکه، تامین اکسیژن رایگان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمد سوداوی در خصوص اقدامات انجام شده از سوی شرکت فولاد مبارکه در دوران کرونا، اظهار کرد:

بیمارستان شهدای لنجان تاکنون کمک ها و حمایت‌های بسیاری از سوی شرکت فولاد مبارکه دریافت کرده است اما تامین اکسیژن رایگان برای بیماران کرونایی از جمله مهمترین اقدامات شرکت فولادمبارکه بوده است که نشان از دغدغه این شرکت برای سلامتی مردم دارد.

از مهرماه سال ۹۹ که بنده مسئولیت این بیمارستان را قبول کردم کمک‌های بسیاری خوبی از سوی شرکت فولا دمبارکه به این بیمارستان صورت گرفته که از جمله مهم‌ترین آنها پرداخت هزینه خرید تجهیزات مورد نیز بخش کووید بوده که کمک بسیار اثرگذاری برای این بخش بوده است، زیرا ما توانستیم تجهیزات مورد نیاز برای بیماران کووید ۱۹ را با کمک شرکت فولادمبارکه خریداری کردیم.

 

*** تامین اکسیژن مایع توسط فولاد مبارکه

 

وی از تامین اکسیژن مایع توسط فولاد مبارکه که یکی از نیازهای مهم و اصلی برای بیماران کرونایی است، گفت:

همچنین اکسیژن مایع نیز که یکی از نیازهای مهم و اصلی برای بیماران کرونایی است از سوی فولادمبارکه به صورت رایگان تامین شده که بسیار ارزشمند است و منجر به پیشگیری و جلوگیری از فوت بیماران کرونایی شده است.

 

*** حمایت فولاد مبارکه از بیماران بیمارستان شهدای لنجان

 

رئیس بیمارستان شهدای لنجان در پایان ضمن تقدیر و قدردانی از پرستارانی که بیماران کرونایی را مدیریت می‌کردند، اظهار کرد:

برای روز پرستار نیز جهت تقدیر از پرستارانی که بیماران کرونایی را مدیریت می‌کردند و در خط مقدم این بخش قرار داشتند از سوی شرکت فولاد مبارکه تقدیر و تشکر شد که اقدام بسیار سازنده و روحیه بخشی برای پرسنل درمان بود.

بنده به عنوان یک خدمتگزار در حیطه سلامت از مدیرعامل و هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه کمال تشکر را دارم که دغدغه سلامتی مردم را دارند و در حیطه مسئولیت اجتماعی به فکر مردم و بیماران هستند.

به نظر بنده شرکت فولاد مبارکه در این حیطه نقش بسیار خوبی داشته و ما امیدواریم بتوانیم همچنان از این حمایت و محبت آنها برای بیماران در بیمارستان شهدای لنجان بهره‎‌مند شویم.

 

*** حمایت شرکت‌های بزرگ صنعتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،  شیوع ویروس کرونا در کل کشور طی ۲ سال اخیر مشکلات بسیاری را برای بسیاری از استان‌ها همچون استان اصفهان ایجاد کرده و گذر از بحران را به مهمترین موضوع این استان صنعتی تبدیل کرده است.

سفر وزیر بهداشت به این استان برای شرکت در بیست و سومین آئین پویش ره سلامت و آغاز فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا در اصفهان بهانه ای شد تا بار دیگر مدیریت شرایط کرونایی در این استان و به خصوص کمک‌ها و حمایت شرکت‌های بزرگ صنعتی همچون فولادمبارکه را در قالب مسئولیت اجتماعی که بر عهده آن‌ها است، بررسی کنیم.

شرکت فولاد مبارکه از ابتدای شیوع گسترده کرونا با تامین اکسیژن رایگان و تجهیز بیمارستان ها آن هم نه فقط بیمارستان‌های استان اصفهان بلکه برای کل کشور توانسته است به خوبی از پس این رسالت ملی خود بر بیاید.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول