کد خبر:277472
پ
تامین اجتماعی
الو صنایع

بلاتکلیفی ۱۲ هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی/ با سازمان تامین اجتماعی برخورد کنید

مخاطبان خبرگزاری صنایع در پیامی به الو صنایع نسبت به اقدام سازمان تامین اجتماعی در خصوص جذب پذیرفته شدگان آزمون کتبی استخدامی پس از انجام مصاحبه به صورت شرکتی، اعتراض کردند.

مخاطبان صنایع در پیامی به الو صنایع نسبت به اقدام سازمان تامین اجتماعی در خصوص جذب پذیرفته شدگان آزمون کتبی استخدامی پس از انجام مصاحبه به صورت شرکتی، اعتراض کردند.

 

*** بی تدبیری سازمان تامین اجتماعی

 

به گزارش صنایع، مخاطبان خبرگزاری صنایع در پیامی به الو صنایع نسبت به اقدام سازمان تامین اجتماعی در خصوص جذب پذیرفته شدگان آزمون کتبی استخدامی پس از انجام مصاحبه به صورت شرکتی، اعتراض کردند.

شایان ذکر است، سازمان تامین اجتماعی در اقدامی عجیب قصد دارد پذیرفته شدگان آزمون کتبی استخدامی را پس از انجام مصاحبه به صورت شرکتی جذب نماید، موضوعی که اعتراض شدید ۱۲ هزار پذیرفته شده این آزمون را به همراه داشته است.

در حالی که آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در تاریخ ۲۱ شهریور ۹۹  توسط سازمان سنجش برای جذب ۴ هزار نیروی کار به صورت پیمانی برگزار شد.

اکنون نیز در اقدامی قابل تامل سازمان تامین اجتماعی قصد دارد با اخذ تعهدی از پذیرفته شدگان مبنی بر رضایت آن‌ها در جذب به صورت شرکتی به نوعی از نیاز جوانان به کار سو استفاده نموده و افرادی را که ۸ ماه با امید جذب به صورت پیمانی شب را روز می‌کردند به صورت شرکتی با حداقل حقوق و بدون هرگونه امنیت و مزایای شغلی به کار بگیرند.

همچنین در این آزمون که در شرایط سخت کرونا برگزار شده بود، بیش از ۸۶ هزار نفر شرکت کردند که تنها حدود ۲۰۰ نفر در کل کشور موفق به کسب حدنصاب عنوان شده در هر دو بخش سوالات عمومی و تخصصی شده‌اند. 

 

 

اخبار مهم صنایع:

بازگشت ۷۲ درصد ارز صادراتی به چرخه اقتصادی در سال ۹۹

رشد ۸۰ درصدی ارزش صادرات در فروردین ۱۴۰۰

جزئیات پیشنهادات ارائه شده به رئیس جمهور برای رفع موانع ترخیص کالاهای اساسی

 

 

*** دستگاه‌های نظارتی ورود کنند

 

به گزارش صنایع، با وجود شرایط ذکر شده ضروری است که دستگاه‌های مربوطه، سازمان بازرسی و نمایندگان مجلس به خصوص کمیسیون اجتماعی به این موضوع ورود نمایند و ابعاد متفاوت آن را بررسی کرده تا لحاظ شروط دست نیافتنی در آزمون‌های استخدامی بابی برای دور زدن قانون جذب نیرو باز نکند و اعتماد و امیدواری جوانان به اشتغال را از بین نبرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 16 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول