کد خبر:277047
پ
سید علی موسوی
عضو کمیسیون صنایع مجلس:

با راه‌اندازی کامل دولت الکترونیک جلوی تجمعات و ازدحام‌ مردم گرفته می‌شد

عضو کمیسیون صنایع مجلس معتقد است، راه‌اندازی کامل دولت الکترونیک می‌توانست از تجمعات و ازدحام‌ مردم در اداره‌ها جلوگیری کند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس معتقد است، راه‌اندازی کامل دولت الکترونیک می‌توانست از تجمعات و ازدحام‌ مردم در اداره‌ها جلوگیری کند.

 

*** دولت الکترونیک به طور کامل راه‌اندازی نشد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سید علی موسوی با بیان این که امروز و در شرایط بعد از بحران کرونا موضوع آماده‌سازی زیرساخت‌ها بسیار مهم است و دولت الکترونیک همین جا معنا پیدا می‌کند، گفت:

اگر زیرساخت‌های ما آماده بود و دولت الکترونیک راه‌اندازی شده بود جلوی بسیاری از مراجعات مردم به ادارات و ازدحام‌ها نیز گرفته می‌شد و بسیاری از ضرر و زیان‌های ناشی از تجمعات اتفاق نمی‌افتاد.

 

وی در ادامه افزود:

در حال حاضر به نظر می رسد زیرساخت‌ها خیلی آماده نیست و کم کاری برخی مسئولین از جمله وزارت ارتباطات در این موضوع دخیل است.

اینترنت ملی هم از مسائل مهم در این عرصه است، متاسفانه ما با کمبود زیرساخت مواجهیم و در نتیجه نتوانستیم دولت الکترونیک را به طور کامل راه بیندازیم.

 

 

اخبار مهم صنایع:

حذف واسطه‌ها و دلالان با عرضه مواد اولیه صنایع فولادی در بورس

خودروهای فاقد ثبت سفارش از گمرکات ترخیص نمی‌شوند

اشتباهات دولت در بازار س‍رمایه مشهود است

 

 

*** زمینه‌سازی برای دورکاری حداکثری کارمندان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عضو کمیسیون صنایع مجلس در پایان با بیان این که مردم تقصیری ندارند و نیازهایی دارند که باید به خاطر آن به ادارات و مراکز دولتی مراجعه کنند، اظهار داشت:

این ما هستیم که باید شرایط را فراهم می‌کردیم، البته ما این ظرفیت و تکنولوژی را هم داریم که اگر این شرایط فراهم شود می‌توان برای دورکاری حداکثری کارمندان نیز زمینه‌سازی کرد اما تا آن زمان خواهش ما از مردم این است که پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت کنند تا در این شرایط آسیبی به آن‌ها نرسد.

به وجود آمدن این شرایط، اراده مسئولین خصوصا وزارت ارتباطات را می‌طلبد.

اگر زیرساخت دولت الکترونیک فراهم شود دیگر نیازی به بسیاری از مراجعات فیزیکی مردم ندارد و مردم می‌توانند مشکلات خود را در بستر اینترنت حل کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول