کد خبر:276786
پ
‌مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران
‌مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران:

کاهش ۹۰ درصدی پذیرش مسافر پروازهای بین‌المللی در سال ۹۹

‌مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از کاهش ۹۰ درصدی اعزام و پذیرش مسافر پروازهای بین‌المللی در سال ۹۹ خبر داد.

‌مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از کاهش ۹۰ درصدی اعزام و پذیرش مسافر پروازهای بین‌المللی در سال ۹۹ خبر داد.

 

*** کاهش ۹۰ درصدی اعزام و پذیرش مسافر پروازهای بین‌المللی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سیاوش امیرمکری در سال ۹۹ از کاهش ۹۰ درصدی اعزام و پذیرش مسافر پروازهای بین‌المللی در سال ۹۹ خبر داد و اظهار کرد:

سال ۹۹ در مجموع ۴۱۷۰ پرواز بین‌المللی با جابه جایی حدود ۲۴۵ هزار و ۶۰۰ مسافر و بیش از ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار کیلوگرم بار در فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت انجام شد که نسبت به سال ۹۸ در نشست و برخاست ۷۹ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۹۰ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۷۳ درصد کاهش داشته است.

 

وی همچنین تعداد پروازهای داخلی فرودگاه‌های تحت مالکیت این شرکت در سال ۹۹ را ۲۴۸ هزار و ۷۷ مورد با جابه جایی بیش از ۲۱ میلیون و ۶۱۵ هزار مسافر اعلام کرد و افزود:

در پروازهای داخلی فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ در نشست و برخاست ۱۹ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۳۹ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۳۷ درصد کاهش داشته است.

همچنین کل پروازهای فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در سال ۹۹ در نشست و برخاست ۲۳ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۴۳ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۴۳ درصد کاهش نشان داد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

واردات حدود ۲ میلیون دوز واکسن کرونا از روسیه، هند، چین و کره

در کشور ما، هزینه سیاست را اقتصاد می‌پردازد

افزایش ظرفیت تولید صنایع منتخب

 

 

*** افزایش ۶۲ درصد پروازهای بین‌المللی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تعداد پروازهای فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در اسفند ۹۹ را ۲۴ هزار و ۷۶۳ سورتی با جابه جایی حدود یک میلیون و ۹۵۲ هزار مسافر عنوان کرد و اظهار داشت:

کل پروازهای فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در اسفند ماه ۹۹ نسبت به ماه مشابه سال ۹۸ در نشست و برخاست ۴۸ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۲۶ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۳۴ درصد افزایش یافته است.

همچنین تعداد نشست و برخاست پروازهای داخلی ۴۸ درصد و پروازهای بین‌المللی نیز ۶۲ درصد بیشتر شده است.

مقایسه پروازهای انجام شده در فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت طی اسفند ۹۹ نسبت به بهمن نشان می‌دهد که نشست و برخاست یک درصد افزایش، اعزام و پذیرش مسافر یک درصد کاهش و ارسال و پذیرش بار و پست چهار درصد افزایش یافته است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول