کد خبر:277010
پ
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد:

موفقیت سیمیدکو در بومی‌سازی، تجهیز و تعمیرات استکر و ریکلایمر دوار

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد از موفقیت سیمیدکو در بومی‌سازی، تجهیز و تعمیرات استکر و ریکلایمر دوار خبر داد.

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد از موفقیت سیمیدکو در بومی‌سازی، تجهیز و تعمیرات استکر و ریکلایمر دوار خبر داد.

 

*** موفقیت سیمیدکو در بومی‌سازی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمد مدنی‌فر موفقیت سیمیدکو در بومی‌سازی، تجهیز و تعمیرات استکر و ریکلایمر دوار خبر داد و اظهار کرد:

پس از رایزنی‌های متعدد با شرکت خارجی سازنده تجهیزات مشخص شد که این شرکت با ایجاد بن بست‌های نظری وتئوریک و عدم پذیرش هرگونه راه حل و روش تعمیر مهندسین ایرانی،قصد اخذ هزینه‎‌های بسیار هنگفت ارزی دویست و هفتاد و هفت هزار یورویی به علاوه یک میلیارد و پانصد هزار میلیون ریالی برای رفع مشکلات و تعمیرات دارد.

 

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در پایان، افزود:

توانستیم با تکیه بر توان متخصصین و مشاورین داخلی این تعمیرات را در کمترین زمان ممکن با موفقیت به انجام برسانیم.

 

*** شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است این اقدام منجر به جلوگیری از خروج ارز، استفاده از توان و دانش متخصصین داخلی و بومی‌‎سازی تجهیز مورد نظر جهت استفاده و بهره‌برداری تیم تولید قرار گرفت که از نتایج آن نیز می‌توان به کاهش زمان تحویل تجهیز، کاهش زمان فرصت از دست رفته تولید، کاهش قیمت خرید خدمات، رسیدن کیفیت تعمیرات انجام پذیرفته به استانداردهای بین‌المللی، ایجاد زمینه تحقیق و توسعه، ثبت درس آموخته جهت استفاده در کارخانه و شرکت سیمیدکو، ایجاد و تقویت حس توانمندی در پرسنل و کادر مهندسی، افزایش سطح دانش فنی و انجام تعمیرات تخصصی در زمان تحریم‌های ظالمانه اشاره کرد.

شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) یکی از شرکت‌های تابعه هلدینگ فولاد خوزستان است که بر اساس سیاست‌ها و در راستای اهداف و چشم‌انداز بلند مدت آن با مسئولیت تولید کنستانتره و گندله آهن پایه‌گذاری شده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول