کد خبر:276458
پ
فولادسازی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

عبور از مرزهای تولید در ۴ ناحیه فولادسازی، نورد سرد، آهن‌سازی و مجتمع فولاد سبا

تلاشگران خط مقدم جبهه صنعت در ۴ ناحیه فولادسازی، نورد سرد، آهن‌سازی و احیا مستقیم مجتمع فولاد سبا در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها بار دیگر توانستند از مرزهای تولید عبور کرده و رکوردهای تاز‌ه‌ای را ثبت کنند.

تلاشگران خط مقدم جبهه صنعت در ۴ ناحیه فولادسازی، نورد سرد، آهن‌سازی و احیا مستقیم مجتمع فولاد سبا در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها بار دیگر توانستند از مرزهای تولید عبور کرده و رکوردهای تاز‌ه‌ای را ثبت کنند.

 

*** رکورد جدید در ناحیه فولادسازی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در راستای لبیک به منویات رفبر معظم انقلاب در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها، در فروردین ماه سال جاری، تلاشگران غیرتمند فولاد مبارکه با ثبت رکوردهای جدید، طنین ما می‌توانیم را تکرار کردند و در ناحیه فولادسازی موفق شدند تا از رکورد قبلی اسفندماه ۹۹ به میزان ۶۶۲ هزار تن عبور کرده و رکورد جدید ۷۰۰ هزار و ۲۱۵ تن را ثبت نمایند.

در ناحیه نورد سرد و در خط قلع‌اندود این ناحیه از رکورد ۱۰ هزار و ۲۴۲ تن در اردیبهشت ۹۹ به ۱۰ هزار و۳۰۷ تن، در بازپخت ۲ از ۵۳ هزار و ۷۰ تن در اردیبهشت ۹۹ به ۵۳ هزار و ۲۱۰ تن، در بازپخت ۳ از ۱۶ هزار و ۶۹۴ تن در خرداد ۹۷ به ۱۶ هزار و ۸۶۱ تن، در برش قلع‌اندود ۱، از ۴ هزار و ۸۳۸ تن در اردیبهشت ۹۹ به ۴ هزار و ۸۴۴ تن و در اصلاح ۴ از ۱۹ هزار و ۶۲۱ تن در فروردین ۹۷ به ۲۰ هزار و ۵۴ تن رسیدند.

 

*** عبور از رکورد قبلی ۱۳۰ هزار تن مجتمع فولاد سبا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،  تلاشگران واحدهای احیاء مستقیم فولادمبارکه نیز در این ماه به رکورد تولید ماهیانه ۷۲۹۲۵۴ تن آهن اسفنجی دست یافتند و رکورد قبلی ماهیانه در اردیبهشت ماه ۹۹ به مقدار ۷۱۶۵۰۰ تن را بهبود بخشیدند.

در واحد احیاء مستقیم شهید خرازی نیز رکورد قبلی این واحد به مقدار ۲۵۵۷۹۵ تن که در اردیبهشت ماه ۱۳۹۹  بوده است، با عبور از تولید ۲۶۴۴۵۰  تن با موفقیتی جدید همراه شد.

کارکنان واحد احیا مستقیم شهید شهبازی مجتمع فولاد سبا نیز با عبور از رکورد قبلی ۱۳۰ هزار تن در خرداد ماه سال ۹۹ توانستند رکورد ۱۳۱ هزار و ۶۵۰ تن  را ثبت کنند. 

این دستاوردهای مهم را به تمام همکاران، ذی‌نفعان گروه فولاد مبارکه و مردم شریف ایران اسلامی تبریک می‌گوییم.

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول