کد خبر:276455
پ
نورد گرم
رئیس گروه فنی ناحیه نورد گرم شرکت فولاد مبارکه:

صرفه‌جویی ۱۵۵ هزار مترمکعبی آب و ثبت رکوردی جدید در ناحیه نورد گرم

رئیس گروه فنی ناحیه نورد گرم شرکت فولاد مبارکه از صرفه‌جویی ۱۵۵ هزار مترمکعبی آب و ثبت رکوردی جدید در ناحیه نورد گرم خبر داد.

رئیس گروه فنی ناحیه نورد گرم شرکت فولاد مبارکه از صرفه‌جویی ۱۵۵ هزار مترمکعبی آب و ثبت رکوردی جدید در ناحیه نورد گرم خبر داد.

 

*** صرفه‌جویی ۱۵۵ هزار مترمکعبی آب و ثبت رکوردی جدید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فرزاد فرهادی از موفقیت تلاشگران ناحیه نورد گرم و ثبت رکوردی جدید در کاهش مصرف آب در این ناحیه خبر داد و اظهار داشت:

این موفقیت بزرگ در شرایط سخت بیماری کووید ۱۹ با تلاش و همدلی همکاران ناحیه نورد گرم و در راستای تحقق اهداف سازمانی با صرفه‌جویی ۱۵۵ هزار مترمکعب آب در سال ۹۹ به دست آمده است.

رکورد قبلی مصرف آب نورد گرم مربوط به سال ۱۳۹۷ و به مقدار ۰٫۲۵ مترمکعب به ازای هر تن تولید کلاف گرم بود که این رکورد در سال ۱۳۹۹ تا مقدار ۰٫۲۲ مترمکعب به ازای هر تن تولید کلاف گرم کاهش یافت و صرفه‌جویی ۱۵۵ هزار مترمکعبی آب حاصل شد.

 

*** اهداف مهم ناحیه نورد گرم

 

وی در ادامه به اقدامات صورت‌ گرفته در جهت کنترل و کاهش مصرف آب که همواره جزو اهداف مهم ناحیه نورد گرم بوده است، اشاره کرد و گفت:

بهبود شبکه توزیع آب، بهبود تجهیزات پوسته‌شویی بار و ورق، کنترل مستمر فرایند خنک‌کاری ورق، بهینه‌سازی و کنترل دمای آب ورودی، اجرای دقیق روتین‌های نگهداری و تعمیرات ازجمله این اقدامات است.

 

*** قدردانی از تمامی همکاران گروه فولاد مبارکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس گروه فنی ناحیه نورد گرم در پایان دست‌یابی به این دستاورد مهم را به تمامی همکاران و ذی‌نفعان گروه فولاد مبارکه تبریک گفت و  از حمایت‌های مدیریت عالی شرکت، مدیریت ناحیه و زحمات بی‌دریغ کلیه همکاران ناحیه نورد گرم و پشتیبانی و سایر نواحی که در کسب این موفقیت همکاری داشتند، تشکر نمود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول