اخبار برگزیده

کد خبر:276109
پ
برق
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

اتصال ۶۲ روستا به شبکه برق

مراسم اتصال ۶۲ روستا به شبکه برق و رونمایی از یک هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال پروژه صنعت آب و برق برگزار شد.

مراسم اتصال ۶۲ روستا به شبکه برق و رونمایی از یک هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال پروژه صنعت آب و برق برگزار شد.

 

*** رونمایی از نخستین روتور توربین بخار ساخت ایران 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، امروز پروژه برق‌رسانی به ۶۲ روستا در ۱۶ استان‌ اردبیل، ایلام، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، کرمان، خراسان‌جنوبی، خراسان‌رضوی، خراسان‌شمالی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، مازندران، قزوین، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و یزد با جمعیت تحت پوشش ۹۳۱ خانوار با حضور وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.

مهم‌ترین پروژه این هفته‌ پویش، رونمایی از نخستین روتور توربین بخار ساخت ایران است که با ۶ متر طول و ۱۵ تن وزن، تعداد دو هزار و ۵۱۹ عدد پره دارد.

این پروژه به روش مهندسی معکوس و تولید داخل بوده که با سرمایه‌گذاری ۳۵ میلیارد تومانی رونمایی شد.

همچنین هشت پروژه آماده افتتاح، چهار پروژه برای اصفهان، دو پروژه سهم استان چهارمحال و بختیاری و یک پروژه نیز در استان تهران به صورت ویدئوکنفرانسی به بهره‌برداری رسید.

 

 

اخبار مهم صنایع:

واکنش وزیر راه به همدستی برخی مالکان و بنگاه‌های املاک برای فرار از پرداخت مالیات

بهبود نقدشوندگی بازار سرمایه با تزریق بی‌وقفه و سریع منابع مالی

نامه انتقادی رئیس سازمان بورس به رئیس کل بانک مرکزی

 

 

*** چهار پروژه آماده افتتاح صنعت برق در استان اصفهان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، چهار پروژه آماده افتتاح صنعت برق در استان اصفهان شامل نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی طالخونچه، نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی زادافشار، بخشی از اتصالات ۶۳ کیلوولت هسنیجه و خط ۶۳ کیلوولت سپاهان است که در شهرستان‌های اصفهان، نجف‌آباد و طالخونچه با هدف تامین برق پایدار و مطمئن برای مشترکان صنعتی، تغذیه پست‌های ۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی علویجه، سیمان ساروج و هسنیجه افتتاح شد.

پروژه‌ تصفیه‌خانه آب سامان با ظرفیت ۱۲۰ لیتر در ثانیه، دو هزار و ۷۰۰ متر لوله خط انتقال آب خام، پنج هزار و ۵۰۰ متر خط انتقال آب پاک از تصفیه‌خانه به مخازن شهر و مخازن آب به ظرفیت هزار مترمکعب با اعتبار ۵۱ میلیارد تومان و ۳۰ هزار نفر جمعیت تحت پوشش در شهرستان سامان و پروژه احداث ۲ بی ۶۳ کیلوولت در پست فارسان برای تغذیه به پست ۶۳ کیلوولت دشتک و با هدف تامین برق پایدار برای مشترکان صنعتی، خانگی و تجاری و تغذیه پست سیار دشتک، دو پروژه در استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول