کد خبر:276111
پ
مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای اصفهان:

افتتاح ۵ طرح زیربنایی شرکت برق منطقه‌ای استان اصفهان

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای اصفهان از افتتاح ۵ طرح زیربنایی شرکت برق منطقه‌ای در این استان خبر داد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای اصفهان از افتتاح ۵ طرح زیربنایی شرکت برق منطقه‌ای در این استان خبر داد.

 

*** افتتاح ۵ طرح زیربنایی شرکت برق منطقه‌ای

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رسول موسی رضایی با اشاره به بهره‌برداری از این طرح‌ها در سومین پویش هر هفته الف، ب، ایران، اظهار کرد:

خط ۴ مداره ۶۳ کیلو ولت منشعب از پست ۴۰۰ به ۶۳ کیلوولت هسنیجه برای تامین برق پایدار و مطمئن و پایداری ولتاژ برای مشترکان صنعتی و تغذیه پست‌های ۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی علویجه، سیمان ساروج و پست ۶۳ کیلوولت هسنیجه از جمله این طرح‌ها است.

 

وی در ادامه درباره دیگر طرح‌های افتتاحی ۳۱ فروردین ماه، عنوان کرد:

همچنین خط ۴ مداره ۶۳ کیلوولت منشعب از پست ۴۰۰ به ۶۳ کیلوولت سپاهان به طول ۲۰ کیلومتر مدار و تغذیه پست‌های ۶۳ کیلوولت جاده نایین و لاله، پروفیل سپاهان از دیگر طرح‌های افتتاحی ۳۱ فروردین ماه است.

احداث ۲ بی ۶۳ کیلو ولت در پست ۶۳ به ۲۰ کیلوولت فارسان در استان چهار محال و بختیاری هم با هدف تامین برق پایداری برای مشترکان صنعتی و تجاری و روستا‌های منطقه احداث شده است.

 

*** اشتغالزایی در استان اصفهان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای اصفهان در پایان با اشاره به بهره‌برداری از نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی شرکت نسیم عمران طالقان جی در طالخونچه با اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم برای ۳۲ نفر، اظهار کرد:

نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی زاد افشار هم با اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم برای ۴۲ نفر در روستای عزیز آباد شهرستان تیران و کرون به بهره‌برداری رسید.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول