کد خبر:276159
پ
ایران  و پاکستان
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

سومین گذرگاه مرزی ایران و پاکستان افتتاح می‌شود

‌همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان سیستان و بلوچستان، سومین گذرگاه رسمی ایران و پاکستان اول اردیبهشت افتتاح خواهد شد.

‌همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان سیستان و بلوچستان، سومین گذرگاه رسمی ایران و پاکستان اول اردیبهشت افتتاح خواهد شد.

 

*** افتتاح سومین گذرگاه مرزی ایران و پاکستان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، اول اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به چابهار سومین گذرگاه رسمی مرزی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان افتتاح می‌شود.

قرار است در این مراسم، گذرگاه مرزی ایران و پاکستان با عنوان گذرگاه پیشین-مند در شهرستان راسک استان سیستان و بلوچستان افتتاح شود؛ منطقه مند نیز در ایالت بلوچستان پاکستان در نزدیکی مرز با جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

در حال حا ضر تردد رسمی بین ایران و پاکستان از دو گذرگاه میرجاوه در شمال استان سیستان و بلوچستان و جالق در میانه این استان جنوب شرقی کشور انجام می‌شود.

بنابراین مرز پیشین جنوبی‌ترین گذرگاه استان سیستان و بلوچستان با پاکستان خواهد بود.

 

اخبار مهم صنایع:

واکنش وزیر راه به همدستی برخی مالکان و بنگاه‌های املاک برای فرار از پرداخت مالیات

بهبود نقدشوندگی بازار سرمایه با تزریق بی‌وقفه و سریع منابع مالی

نامه انتقادی رئیس سازمان بورس به رئیس کل بانک مرکزی

 

 

*** حاضرین مراسم 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است در این مراسم شهرام آدم‌نژاد معاون حمل‌ونقل وزارت راه، داریوش امانی تهرانی رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان وزارتخانه‌های صمت و امور خارجه، ریاست گمرک جمهوری اسلامی ایران، نمایندگان سفارت جمهوری اسلامی پاکستان در ایران و مقامات و مسئولان محلی حضور خواهند داشت.

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول