کد خبر:276026
پ
وزیر امور اقتصاد و دارایی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

بررسی سوال از وزیر امور اقتصاد و دارایی در دستور کار پارلمان

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه ۳۱ فروردین ماه دو فقره سوال از وزیر امور اقتصاد و دارایی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه ۳۱ فروردین ماه دو فقره سوال از وزیر امور اقتصاد و دارایی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

 

*** بررسی لایحه نحوه واگذاری اموال در مجلس 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، جلسه علنی ۳۱ فروردین ماه مجلس به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور ٢٢٧ نماینده آغاز شد.

لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل و لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل در دستور کار جلسه ۳۱ فروردین ماه مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

نمایندگان مجلس در ادامه لایحه نحوه واگذاری اموال، تأسیسات، ماشین‌آلات و هرگونه مالکیت مربوط به تأسیسات آب و فاضلاب و لایحه پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با جرایم سازمان‌یافته در دریای خزر الحاقی به موافقتنامه همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر (مورخ ۲۷ آبان ۱۳۸۹(۱۸ نوامبر ۲۰۱۰)) را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

 

 

اخبار مهم صنایع:

اجرای استراتژی ملی صادرات از ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۴

دستور نظارت بر ترخیص ۵۱۶ اظهارنامه مشکوک در گمرک

با تزریق ۵ هزار میلیارد تومان نقدینگی به بانک‌ها موافقت شد

 

 

*** وزیر امور اقتصاد و دارایی به سوالات نمایندگان پاسخ می‌دهد

 

سوال‌ نماینده تبریز از وزیر امور اقتصاد و دارایی و نماینده شیراز و تعدادی دیگر از نمایندگان از وزیر امور اقتصاد و دارایی و گزارش مرکز پژوهش‎‌های مجلس شورای اسلامی در مورد عملکرد آن مرکز در مجلس یازدهم نیز در دستور کار جلسه ۳۱ فروردین ماه مجلس قرار دارد.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چگونگی اجرای سامانه‌های نظارتی در حوزه امور بانکی، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور و بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا و شرکت کفش ملّی نیز در دستور کار جلسه ۳۱ فروردین ماه مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

 

*** بررسی گزارش کمیسیون امور داخلی کشور

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری کرمانشاه و بررسی گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان سنجش آموزش کشور از سال ۹۱ را بررسی خواهند کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول