کد خبر:275666
پ
قشمی
مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی:

پرداخت باقیمانده سود سهام عدالت به سهامداران تا پایان ماه رمضان

مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی از پرداخت باقیمانده سود سهام عدالت به سهامداران تا پایان ماه رمضان خبر داد.

مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی از پرداخت باقیمانده سود سهام عدالت به سهامداران تا پایان ماه رمضان خبر داد.

 

*** مرحله دوم سود سهام عدالت به کجا رسید؟

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حسین قشمی به آخرین وضعیت مرحله دوم سود سهام عدالت اشاره کرد و اظهار داشت:

به محض تکمیل ‌شدن وجه و واریز سود توسط همه شرکت‌های سرمایه‌پذیر، مرحله دوم سود سهام‌عدالت سال ۹۸ که مجامع آن در سال ۹۹ برگزار شده است، واریز می‌شود.

طبق گفته سخنگوی آزادسازی سهام‌عدالت همه تلاش‌ها بر این است که ۵۰ درصد دوم سود سهام‌عدالت در ماه رمضان پرداخت شود.

 

مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با بیان اینکه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی مجری واریز سود به حساب سهامداران است، خاطرنشان کرد:

در خصوص تامین موجودی، شرکت سپرده‌گذاری و سازمان بورس مکاتباتی را با شرکت‌های سرمایه‌پذیر داشته‌اند تا برای واریز هر چه زودتر سود منابع مورد نیاز را تامین کنند.

٣۶ شرکت جزو شرکت‌های سهام عدالت هستند که از این تعداد ٢٩ شرکت سود خود را محقق کرده‌اند، همه این ٢٩ شرکت باید سود را واریز کنند تا بتوان سود سهامداران مستقیم و غیرمستقیم سهام عدالت را پرداخت کنیم.

 

 

اخبار مهم صنایع:

ضرورت افزایش خود اتکائی در صنعت سموم و کود شیمیایی

واکنش وزیر راه به همدستی برخی مالکان و بنگاه‌های املاک برای فرار از پرداخت مالیات

بهبود نقدشوندگی بازار سرمایه با تزریق بی‌وقفه و سریع منابع مالی

 

 

*** واریز ۵۰ درصد از سود شرکت‌ها در پایان اسفند ماه

 

قشمی با اشاره به اینکه براساس تعامل‌های صورت گرفته ۵۰ درصد از سود شرکت‌ها در پایان اسفند ماه به حساب سهامداران سهام عدالت واریز شد، گفت:

در پایان سال ۹۹ به محض اطلاع‌رسانی به شرکت‌های سرمایه‌پذیر برای تامین وجه سود در حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، این اقدام از طرف آن شرکت‌ها با سرعت انجام شد و بلافاصله سود به حساب مشمولان سهام عدالت واریز شد.

 

*** واریز مرحله دوم سود در ماه مبارک رمضان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در پایان با اشاره صحبت‌های انجام شده در خصوص اینکه قرار است تا براساس تعاملات صورت گرفته مرحله دوم سود در ماه مبارک رمضان به حساب افراد واریز شود، اظهار کرد:

تاکنون سود تعدادی از شرکت‌ها برای واریز مرحله دوم سود سهام عدالت به حساب شرکت سپرده‎‌گذاری واریز شده است و اکنون در انتظار واریز باقی سود سهام شرکت های سرمایه پذیر هستیم.

صحبت‌های مسئولان حاضر در بازار بر این اساس بود که هر چه زودتر باقیمانده سود به حساب سهامداران پرداخت شود که با فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان باقیمانده سود سهام عدالت در اختیار سهامداران باشد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول