کد خبر:275651
پ
فولاد مبارکه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

پیام تبریک مدیرعامل فولاد مبارکه به علت تولید تختال با عرض ۲ متر

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان همزمان با تولید تختال با عرض ۲ متر برای نخستین بار در شرکت فولاد مبارکه پیامی صادر کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان همزمان با تولید تختال با عرض ۲ متر برای نخستین بار در شرکت فولاد مبارکه پیامی صادر کرد.

 

*** پیام تبریک مدیرعامل فولاد مبارکه به علت تولید تختال با عرض ۲ متر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حمیدرضا عظیمیان همزمان با تولید تختال با عرض ۲ متر برای نخستین بار در شرکت فولاد مبارکه پیام تبریکی به شرح زیر ارسال کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم در این لحظه تاریخی مفتخرم اعلام کنم که مهندسان و کارکنان شرکت فولاد مبارکه، این سربازان کشور در خط مقدم جبهه اقتصادی و صنعت موفق به ثبت دست آوردی بزرگ و بسیار مهم شده‌اند.

کارشناسان و کارکنان واحد‌های ریخته گری در شرکت فولادمبارکه اقدام به آماده‌سازی قالب ماشین ۵ ریخته گری برای تولید تختال با ضخامت ۲۵۰ و عرض ۲۰۲۵ میلیمتر(۲متر) کرده اند، اقدامی مهم جهت برطرف کردن نیاز صنایع استراتژیک و بزرگ داخلی و خارجی آنسوی مرزها و ایجاد بستر عظیم صادراتی برای شکستن انحصار در بازارهای بین‎‌المللی.
فولادمبارکه قدم نخست برای تحقق شعار سال را بسیار محکم و سرنوشت‌ساز برداشت، من از طرف گروه فولادمبارکه این دست‌آورد مهم و تاریخی را به مقام معظم رهبری، صنعتگران و تولیدکنندگان داخلی و عموم مردم عزیز و شریف ایران تبریک می‌گویم.
امید که در ادامه نیز، سال جدید در تمامی عرصه‌ها برای مردم، کشور و انقلاب سالی پرخیر و برکت باشد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول