کد خبر:275608
پ
یزدی+زاده
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان:

انجام اقدامات لازم برای غلبه بر کرونا در شرکت ذوب آهن اصفهان

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان معتقد است، در ذوب آهن اصفهان، رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت، عملی و اقدامات لازم برای غلبه بر کرونا انجام شده است.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان معتقد است، در ذوب آهن اصفهان، رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت، عملی و اقدامات لازم برای غلبه بر کرونا انجام شده است.

 

*** اقدامات ذوب آهن برای غلبه بر کرونا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، منصور یزدی‌زاده در این نشست با تشریح اقدامات گسترده این شرکت در مبارزه با کرونا و اختصاص بیمارستان شهید مطهری برای ارائه خدمات به مردم و کمک‌هایی که وزارت بهداشت می‌تواند در این زمینه داشته باشد، اظهار کرد:

در ذوب آهن اصفهان، رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت، عملی و اقدامات لازم برای غلبه بر کرونا انجام شده است، بنابراین باید در خارج از محیط های کار و به ویژه در ایام تعطیلات، مراقب افراد بود.

ما نیز خود را در راستای غلبه بر کرونا مسئول می دانیم تا به امید خدا این دوره سخت را پشت سر بگذاریم.

 

***معاون کل وزارت بهداشت/ سلامت جسمی و روانی به عوامل اجتماعی وابسته است

 

معاون کل وزارت بهداشت، با بیان اینکه سلامت موضوعی چند وجهی و با سایر مسائل اجتماعی بسیار مرتبط است، گفت:

اصولا سلامت مردم اعم از جسمی و روانی بیش از ۸۰ درصد به عوامل اجتماعی موثر بر سلامت وابسته است که خارج از حوزه بهداشت و درمان رخ می‌دهد.

همچون میزان درآمد ملی آن کشور خصوصا سرانه ملی، توزیع مناسب و عادلانه درآمد، میزان اشتغال و بهره‌مندی مردم از مسکن مناسب یا موارد منفی مانند اعتیاد، طلاق و بیکاری.

بی راهه است که فکر کنیم همه مسائل بهداشت و درمان کشور را با پزشکی می‌توان رفع کرد.

 

*** حاضرین نشست پویش ملی اطلاع رسانی مقابله با کرونا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نشست پویش ملی اطلاع رسانی مقابله با کرونا (پویش ملی ره سلامت) با حضور ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و جمعی از مدیران و مسئولان سازمان های همراه گام چهارم بسیج و پویش ملی اطلاع رسانی مقابله با کرونا به صورت ویدئو کنفرانس در استودیو سلامت برگزار شد.

در پایان این نشست جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از همکاری و همیاری ۷۰ شرکت و برند صنعتی و تجاری همراه و همیار گام چهارم بسیج و پویش ملی اطلاع رسانی مقابله با کرونا قدردانی کرد .

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول