اخبار برگزیده

کد خبر:274106
پ
خودرو
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

قیمت‌سازی خودرو در وبسایت‌ها/ واکنش رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران به قیمت‌های نامتعارف خودرو در فضای مجازی

اگرچه مراکز فروش خودرو به علت محدودیت‌های کرونایی به مدت ۱۰ روز تعطیل شده‌اند اما قیمت‌سازی در فضای مجازی مجددا از سرگرفته شده است.

اگرچه مراکز فروش خودرو به علت محدودیت‌های کرونایی به مدت ۱۰ روز تعطیل شده‌اند اما قیمت‌سازی در فضای مجازی مجددا از سرگرفته شده است.

 

*** قیمت‌های نامتعارف خودرو در فضای مجازی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با توجه به شروع موج چهارم شیوع ویروس کرونا، مقرر شد از روز شنبه ۲۱ فروردین‌ماه گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ در مناطق قرمز کشور تعطیل شوند که بازار خودرو نیز یکی از همین مشاغل تعطیل شده محسوب می‌شود.

با این وجود وبسایت‌های اینترنتی طی روزهای گذشته قیمت سازی در فضای مجازی را از سر گرفته و با ارائه قیمت‌های سلیقه‌ای بر طبل حواشی صنعت خودرو می‌کوبند.

به عنوان نمونه، در یکی از وبسایت‌های اینترنتی خودرو، قیمت انواع خودرو اینگونه تنظیم و درج شده است:

 

 

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران نیز در این خصوص با بیان این که میزان فروش در بازار خودرو طی هفته گذشته بسیار ناچیز بود و در حالی که خریداران و مصرف کنندگان کم کم در حال ورود به بازار بودند، ستاد ملی مقابله با کرونا به دلیل قرمز شدن تعداد زیادی از شهرها، بازارهای کشور را به مدت ۱۰ روز تعطیل کرد، اظهار داشت:

بر اساس این مصوبه، از روز شنبه مراکز فروش خودرو و به طور کلی بازار خودرو در سراسر کشور تعطیل شد.

 

نعمت الله کاشانی نسب در مورد قیمت‌هایی که این چند روز در فضای مجازی برای انواع خودرو ارائه می‌شود، گفت:

بازار تعطیل است و هیچ قیمتی رد و بدل نمی‌شود از این رو قیمت‌های درج شده در وبسایت‌های اینترنتی، سلیقه‌ای بوده و واقعی نیستند.

 

 

اخبار مهم صنایع:

تمرکز زیاد دولت بر ارتباط با غرب، موجب شکنندگی برجام شد

درخواست رئیس سازمان بورس از سهامداران عدالت

واردات بی‌رویه و قاچاق کالا، مهمترین موانع تولید

 

 

*** نرخ‌های خودرو روزی دو مرتبه تغییر می‌کند

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران در واکنش به قیمت‌های خودرو در بازار فضای مجازی، اظهار داشت:

به عنوان مثال شاهد هستیم که در فضای مجازی نرخ‌های خودرو روزی دو مرتبه تغییر می‌کند، در حالی که بازار تعطیل است و خرید و فروشی وجود ندارد که بخواهد مبنای جدیدی برای قیمت‌گذاری به دست بیاید و از وبسایت‌ها سر دربیاورد.

مهر

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول