کد خبر:273733
پ
ایران
مدیر کل امور بین الملل وزارت کار:

همکاری ایران و بلغارستان در حوزه روابط کار و مبارزه با فقر

مدیر کل امور بین الملل وزارت کار از امضای تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان توسط وزیر تعاون کشورمان و وزیر کار و سیاست‌های اجتماعی بلغارستان خبرداد.

مدیر کل امور بین الملل وزارت کار از امضای تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان توسط وزیر تعاون کشورمان و وزیر کار و سیاست‌های اجتماعی بلغارستان خبرداد.

 

*** همکاری ایران و بلغارستان در حوزه روابط کار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علی حسین شهریور از امضای یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشورمان و وزیر کار و سیاست‌های اجتماعی بلغارستان خبرداد و اظهار داشت:

امضای این سند موجب تحکیم و تقویت روابط بین دو کشور خواهد شد.

 

وی با تاکید بر اینکه همکارهای دو کشور ایران و بلغارستان در سطح مناسبی قرار دارد، خاطرنشان کرد:

با تبادل اطلاعات و تجارب، سفرهای مطالعاتی، برگزاری کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی مشترک مناسبات دو کشور در حوزه‌های تخصصی دو وزارتخانه نیز توسعه پیدا می‌کند.

طرفین علاوه بر همکاری در زمینه روابط کار، سیاست‌های فعال اشتغال، آموزش‌های حرفه ای برای افراد شاغل و بیکار و اعزام نیروی کار در حوزه حمایت‌ها و کمک‌های اجتماعی برای گروه‌های جمعیتی آسیب پذیر، حفاظت فنی و بهداشت، توسعه تأمین اجتماعی و نظام بازنشستگی با یکدیگر همکاری دو جانبه خواهند داشت.

 

 

اخبار مهم صنایع:

درخواست رئیس سازمان بورس از سهامداران عدالت

اصلاح ضوابط استقرار واحدهای صنعتی و معدنی به نفع سرمایه‌گذاران

۱۰ برابر شدن نرخ ارز، نتیجه برجام بود

 

 

*** حقوق افراد دارای معلولیت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر کل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان پیرامون حقوق افراد دارای معلولیت، بیان کرد:

تبادل اطلاعات و تجربه در زمینه سیاست‌ها و اقدامات درآمدی برای مبارزه با فقر و همچنین سیاست‌های مربوط به حقوق افراد دارای معلولیت بخشی از همکاری‌های دو وزارتخانه است.

 

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + نوزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول