کد خبر:273404
پ
احمد تشکینی
مدیر کل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت:

دعوت از صاحب‌نظران برای اعلام پیشنهادها به ‌منظور رفع موانع تولید

مدیر کل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت از صاحب‌نظران برای اعلام پیشنهادها و نظرات برای رفع موانع تولید دعوت کرد.

مدیر کل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت از صاحب‌نظران برای اعلام پیشنهادها و نظرات برای رفع موانع تولید دعوت کرد.

 

*** اعلام پیشنهاد برای رفع موانع تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، احمد تشکینی با اشاره به استمرار برگزاری جلسات هفتگی در راستای رفع مشکلات پیش روی فعالان اقتصادی، اظهار کرد:

در این راستا از همه فعالان بخش تولید و تجارت، صاحب‌نظران و تشکل‌های بخش خصوصی درخواست می‌شود چالش‌های مرتبط با وزارتخانه را اعلام کنند تا نسبت به رفع آن‌ها اقدام شود.

 

 

اخبار مهم صنایع:

ترخیص ۹۰ درصد از نهاده‌های تول‍ید، بدون کدرهگیری بانک

آغاز تعطیلی اصناف تهران از ۲۱ فروردین به مدت ۲ هفته

بهانه‌تراشی دستگاه‌های اجرایی برای ارائه اطلاعات

 

 

*** اصلاح فرآیندها و حذف رویه‌های مخل حوزه تولی‍د

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر کل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت در پایان با تاکید بر این که اصلاح فرآیندها و حذف رویه‌های مخل حوزه تولید و تجارت در راستای بهبود فضای کسب‌ و کار در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد:

شناسایی گلوگاه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت که منجر به کندی فعالیت‌ها و بروز نارضایتی‌هایی در ذی‌نفعان شده و رفع آن‌ها با جدیت دنبال خواهد شد.

دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری این وزارتخانه محوریت جمع‌بندی این موضوعات را برعهده دارد و از همگان دعوت می‌شود نظرات خود را برای این دفتر ارائه کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول