کد خبر:273652
پ
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا پاسخ داد

عوامل اصلی نابسامانی بازار خودرو چیست؟

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا، عوامل اصلی نابسامانی بازار خودرو را مطرح کرد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا، عوامل اصلی نابسامانی بازار خودرو را مطرح کرد.

 

*** ایران خودرو جزو بنگاه‌های شاخص کشور

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سردار محمدرضا مقیمی در نشستی با مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو، این شرکت را جزو بنگاه‌های شاخص کشور دانست و اظهار کرد:

ایده‌آل‌ترین نوع عملکرد ایران‌ خودرو، طی دو سال اخیر و به ‌ویژه طی سال ۹۹ بوده است که علیرغم مشکلات متعدد سال‌های گذشته در حوزه تولید، توزیع و سایر حوزه‌های مرتبط با اقتصاد، کاهش و خروجی این خودروساز بهبود یافته است.

 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا، با بیان اینکه پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از سال ۹۹ در ایران ‌خودرو آغاز شده و مدیران این شرکت روی پای خود ایستاده‌اند، گفت:

ایران‌ خودرو با پشتیبانی از سازمان، موانع خود را شناسایی کرده و پشت سر گذاشته‌ است.

پلیس امنیت اقتصادی نیز در بخش‌های مختلف به حوزه اقتصادی کمک کرده است، در حال حاضر بهترین شرایط را از منظر امنیت اقتصادی در ایران‌ خودرو شاهد هستیم.

در سال پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها در مسیر تولید، بایستی بتوانیم با تمام توان، تلاش کنیم تا این شعار عملی شود و به تولید و ارتقای توان آن کمک کرده و از شکل‌گیری اتفاقات ناگوار برای حوزه کار جلوگیری کنیم.

با حفظ و ارتقای تولید، می‌توان نیروی کار را حفظ کرده و هزینه‌ها را نیز کاهش داد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

تمرکز زیاد دولت بر ارتباط با غرب، موجب شکنندگی برجام شد

درخواست رئیس سازمان بورس از سهامداران عدالت

واردات بی‌رویه و قاچاق کالا، مهمترین موانع تولید

 

 

*** حمایت از خودروهای ملی

 

سردار مقیمی مشکلات ایجاد شده در حوزه بازار خودرو در سال ۹۹ را ناشی از حضور واسطه بین ایران‌ خودرو و مصرف‌کنندگان دانسته و تصریح کرد:

مدیران ایران‌ خودرو تلاش کردند تا شرایط را بهبود بخشیده و نتایج خوبی هم حاصل شد، آرامش فعلی حاکم بر فضای اقتصادی و جامعه در موضوع خودرو حاصل برنامه‌های اجرا شده توسط خوردوسازان ما و به‌ ویژه گروه صنعتی ایران ‌خودرو است.

نابسامانی بازار خودرو به سبب وجود واسطه‌گران و دلالان بوده است، همچنین کمک به خودروسازان را کمک به اقتصاد و تولید است و خودروی ملی با به‌ کارگیری توان و استعداد متخصصان ایرانی تولید می‌شود و بایستی مورد حمایت قرار گیرد.

 

*** ارتقای کمی و کیفی محصولات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در پایان، ضمن تاکید بر ارتقای کمی و کیفی محصولات، ابراز امیدواری کرد و اظهار داشت:

با مباهات و سربلندی از کالای ایرانی استفاده کنیم که به دست توانمند کارگران ایرانی تولید می‌شود. این امر باعث گردش چرخ اقتصاد و حفظ امنیت و اشتغال کشور خواهد بود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول