کد خبر:273435
پ
محمدعلی دهقان دهنوی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

درخواست رئیس سازمان بورس از سهامداران عدالت

رئیس سازمان بورس از سهامداران عدالت، خواست در انتخابات مربوط به هیئت مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی مشارکت فعال داشته باشند.

رئیس سازمان بورس از سهامداران عدالت، خواست در انتخابات مربوط به هیئت مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی مشارکت فعال داشته باشند.

 

*** درخواست رئیس سازمان بورس از سهامداران عدالت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دهقان دهنوی با درخواست از سهامداران عدالت برای شرکت در انتخابات مربوط به هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی، اظهار داشت:

برگزاری مجامع عمومی این شرکت‌ها برای برگزاری انتخابات هیئت مدیره از ۱۸ اردیبهشت در استان‌های مختلف آغاز می‌شود.

این شرکت‌های استانی بین دو تا ۳۰ هزار میلیارد تومان دارایی دارند و انتخاب هیات مدیره قوی و متخصص می‌تواند در کمک به این شرکت‌ها برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های مختلف عمرانی استان‌ها و ایجاد اشتغال نقش مهمی داشته باشد.

کسانی که تمایل دارند به عنوان نامزد هیئت مدیره شرکت‌های استانی سهام عدالت در انتخابات مجامع شرکت کنند باید حداکثر تا ۲۸ فروردین در سامانه ستان سازمان بورس ثبت نام کنند تا روند بررسی صلاحیت آن‌ها آغاز شود.

 

 

اخبار مهم صنایع:

ترخیص ۹۰ درصد از نهاده‌های تولید، بدون کدرهگیری بانک

آغاز تعطیلی اصناف تهران از ۲۱ فروردین به مدت ۲ هفته

بهانه‌تراشی دستگاه‌های اجرایی برای ارائه اطلاعات

 

 

*** چند نفر روش غیر مستقیم را برای سهام عدالت را انتخاب کردند؟

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان بورس در پایان با بیان اینکه حدود ۳۰ میلیون نفر روش غیر مستقیم را برای سهام عدالت انتخاب کرده‌اند که می‌توانند هیئت مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری را انتخاب کنند، افزود:

با توجه به تعداد زیاد سهامداران عدالت امکان برگزاری مجامع به صورت فیزیکی وجود ندارد و این مجامع باید به صورت الکترونیکی برگزار شود که شرط ورود به سامانه و رای دادن، ثبت نام افراد در سامانه سجام و احراز هویت است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول