کد خبر:273181
پ
سخنگوی صنعت برق
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

پیشنهاد سخنگوی صنعت برق برای تامین برق مراکز استخراج رمز ارز

سخنگوی صنعت برق اعلام کرد، دارندگان مراکز استخراج رمز ارز می‌توانند، انرژی مورد نیاز خود را از طریق انرژی‌های تجدیدپذیر تامین کنند.

سخنگوی صنعت برق اعلام کرد، دارندگان مراکز استخراج رمز ارز می‌توانند انرژی مورد نیاز خود را از طریق انرژی‌های تجدیدپذیر تامین کنند.

 

*** تامین انرژی مراکز استخراج رمز ارز از طریق انرژی‌های تجدیدپذیر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مصطفی رجبی مشهدی در خصوص یکی از اقداماتی که دارندگان مراکز استخراج رمز ارز می‌توانند انجام دهند، اظهار کرد:

دارندگان مراکز استخراج رمز ارز می‌توانند، انرژی مورد نیاز خود را از طریق انرژی‌های تجدیدپذیر تامین کنند.

مراکز استخراج رمزارز برای این کار می‌توانند نسبت به احداث نیروگاه‌های مختلف انرژی‌های تجدیدپذیر نظیر نیروگاه بادی، خورشیدی و برق آبی کوچک اقدام کنند، البته برق تولیدی از طریق انرژی‌های تجدیدپذیر با توجه به وزش باد یا نور خورشید کم و یا زیاد می‌شود بر همین اساس وزارت نیرو پذیرفته آن میزان نوسان‌ها را جبران کند.

 

 

اخبار مهم صنایع:

نقشه راه، تولید پشتیبانی و رفع موانع است

اعمال محدودیت ۱۰ روزه در شهرهای دارای وضعیت قرمز

ترخیص ۹۰ درصد از نهاده‌های تولید، بدون کدرهگیری بانک

 

 

*** خریداری مازاد تولید به صورت تضمینی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سخنگوی صنعت برق در پایان با اشاره به اینکه وزارت نیرو می‌تواند ساعت‌هایی که این نیروگاه‌ها برق بیشتری تولید می‌کنند را به نرخ تجدیدپذیر از آنها خریداری کند، عنوان کرد:

اگر کسی فکر سرمایه‌گذاری در بخش تجدیدپذیرها را داشته باشد وزارت نیرو نیز می‌تواند پشتیبانی کند از جهت آن نوسان‌های تولید برقی که انرژی‌های تجدیدپذیر دارند و همچنین اگر تولیدی مازاد بر مصرف داشته باشند به نرخ تجدیدپذیر خریداری کند.

با این راهکار به نوعی این مراکز می‌توانند درآمد و نقدینگی متناسب را از رمز ارزها کسب کنند و علاوه بر آن مازاد برق تولیدی را وزارت نیرو به صورت تضمینی به فروش برسانند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنابع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 18 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول