کد خبر:273096
پ
سهام عدالت
بر اساس اطلاعیه سهام عدالت:

مشمولان سهام عدالت برای ثبت نام در سامانه سجام اقدام کنند

بر اساس اطلاعیه سهام عدالت، مشمولان این سهام باید برای ثبت نام در سامانه سجام اقدام کنند.

بر اساس اطلاعیه سهام عدالت، مشمولان این سهام باید برای ثبت نام در سامانه سجام اقدام کنند.

 

*** اطلاعیه شماره یک سهام عدالت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بر اساس اطلاعیه شماره یک سهام ع‍دالت، سهامداران مشمول س‍هام عدالت باید نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به آدرس www.sejam.ir اقدام کنند.

در متن اطلاعیه شماره یک سهام عدالت، پیرامون ثبت نام سهامداران مشمول سهام عد‌الت در سجام، آمده است:

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از سهامداران غیر مستقیم سهام عدالت و همچنین سایر افرادی که سهام این شرکت‌ها را از بازار سرمایه خریداری کرده‌اند و دارای سهام در یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی هستند می‌رساند بر اساس آخرین تصمیمات و مصوبات شورای عالی بورس و اوراق بهادار، برگزاری مجامع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان‌ها با دستور انتخاب اعضای هیئت مدیره به صورت الکترونیکی در نیمه دوم اردیبهشت سال جاری تا نیمه اول خرداد ماه در همه استان ها برگزار خواهد شد.

برای شرکت در این انتخابات که بزرگترین مشارکت جمعی هموطنان در فعالیت های اقتصادی است لازم است سهامداران مشمول نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به آدرسwww.sejam.ir اقدام کنند.

امید است با اهتمام کامل نسبت به مشارکت و حضور در این مجامع زمینه انتخاب مدیران دلسوز و کارآمد و پاسخگو، برای صیانت و ارتقای ارزش دارایی های مالی آن شرکت ها فراهم آید.

بدیهی است استفاده از حق رای و حضور حداکثری سهامداران در مجمع زمینه را برای مدیریت صحیح و ارتقای بهره‌وری دارایی‌های سهامداران فراهم خواهد کرد.

یاد آور می‌شود، این مجامع فقط به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه الکترونیکی یکسانی برگزار می گردد که مشخصات و آدرس آن متعاقبا اعلام خواهد شد، بنابراین از کلیه مشمولین سهام عدالت به روش غیر مستقیم (سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت) دعوت به عمل می‌آید جهت تعیین سرنوشت مدیریت دارایی‌های خود در تاریخ هایی که متعاقباً اطلاع رسانی می‌گردد مشارکت نمایند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول