کد خبر:273074
پ
سازمان بورس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

اطلاعیه سازمان بورس در خصوص برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت

سازمان بورس در خصوص برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت اطلاعیه‌ای صادر کرد.

سازمان بورس در خصوص برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 

*** اطلاعیه سازمان بورس در مورد شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه‌ای پیرامون برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت، اعلام کرد:

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از سهامداران غیر مستقیم سهام عدالت که به روش غیرمستقیم مدیریت دارایی باقی مانده و دارای سهام در یکی از شرکتهای سرمایه‌گذاری استانی هستند می‌رساند بر اساس آخرین تصمیمات و مصوبات شورای عالی بورس و اوراق بهادار، برگزاری مجامع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان‌ها با دستور انتخاب اعضای هیئت مدیره به صورت الکترونیکی در نیمه اول اردیبهشت سال جاری تا نیمه اول خرداد ماه در تمامی استان‌ها برگزار خواهد شد.

جهت شرکت در این انتخابات که بزرگترین مشارکت جمعی هموطنان در فعالیت‌های اقتصادی می‌باشد لازم است سهامداران مشمول نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به آدرس sejam.ir اقدام نمایند.

امید است با اهتمام کامل نسبت به مشارکت و حضور در این مجامع زمینه انتخاب مدیران دلسوز و کارآمد و پاسخگو را برای صیانت و ارتقای ارزش داراییهای مالی آن شرکت‌ها فراهم آید.

بدیهی است استفاده از حق رای و حضور حداکثری سهامداران در مجمع زمینه را برای افزایش دارایی‌های سهامداران فراهم خواهد کرد.

یاد آور می‌شود در اجرای تبصره ۵ ماده ۶ آیین نامه مربوطه، این مجامع صرفاً به صورت الکترونیکی برگزار شده و از طریق سامانه الکترونیکی یکسانی برگزار می گردد که مشخصات و آدرس آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

لذا از کلیه مشمولین سهام عدالت به روش غیر مستقیم (سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت) دعوت به عمل می‌آید جهت تعیین سرنوشت دارایی‌های خود در تاریخ‌هایی که متعاقباً اطلاع‌رسانی می‌گردد مشارکت نمایند.

 

 

اخبار مهم صنایع:

ابلاغ ضوابط نحوه ایفای تعهدات ارزی بر اساس مصوبه جدید دولت

احتمال کاهش قیمت سکه و طلا در ماه رمضان

چه تعداد تایر در سال ۹۹ تولید شده است؟

 

 

*** شرایط ثبت نام عضویت در هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است، سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه‌ دیگری آورده است:‌

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان‌ها که قصد دارند به عنوان نامزد عضویت در هیئت مدیره این شرکت‌ها ثبت نام نمایند می‌رساند نظر به تمدید مهلت ثبت نام نامزدهای هیئت مدیره شرکتهای سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت تا تاریخ ۱۴۰۰٫۱٫۲۸ درخواست می‌شود (سامانه ستان) به آدرس setan.seo.ir نسبت به ثبت نام در مهلت با مراجعه به تعیین شده اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام به شرح زیر است:

۱- داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط با مورد تایید مراجع ذیصلاح تحصیلی

۲- تجربه کافی

۳- تمامی مدارک باید به صورت کامل و بدون نقص در سامانه مزبور بارگذاری و ارسال شوند بدیهی است به درخواست‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ضمناً نحوه امتیاز دهی به واجدین شرایط در اجرای دستور‌العمل تایید صلاحیت حرف‌های خواهد بود که در سایت سازمان به آدرس seo.ir بارگذاری شده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول