کد خبر:273279
پ
ابراهیم محمدولی
رییس اتحادیه طلا و جواهر:

بازار طلا و جواهر به مدت ۲ هفته تعطیل است

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از تعطیلی دو هفته بازار طلا و جواهر از ۲۱ فروردین‌ماه خبر داد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از تعطیلی دو هفته بازار طلا و جواهر از ۲۱ فروردین‌ماه خبر داد.

 

*** تعطیلی ۲ هفته‌ای بازار طلا 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ابراهیم محمدولی با اشاره به رشد مبتلایان به بیماری کرونا و آغاز موج چهارم این بیماری و ایجاد محدودیت‌های کرونایی برای صنوف مختلف در پایتخت، اظهار داشت:

بنابر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و دستور استانداری تهران، صنف طلا و جواهر با توجه به قرار گرفتن در گروه ۲ شغلی از ۲۱ فروردین ماه به مدت ۱۴ روز تعطیل خواهد بود.

بازار طلای تهران در این مدت تعطیل بوده و تمام فعالیت‌ها در بازار بزرگ تهران برای کاهش روند این بیماری و توقف موج فراگیری در این برهه زمانی متوقف خواهد بود.

 

 

اخبار مهم صنایع:

ترخیص ۹۰ درصد از نهاده‌های تولید، بدون کدرهگیری بانک

آغاز تعطیلی اصناف تهران از ۲۱ فروردین به مدت ۲ هفته

بهانه‌تراشی دستگاه‌های اجرایی برای ارائه اطلاعات

 

 

*** نظارت دستگاه‌های اجرایی بر اجرای مصوبات ستاد ملی 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با تأکید بر اینکه فقط فعالیت صنوف گروه شغلی ۱ در تهران ادامه دارد و صنف طلا و جواهر هم راستا با صنوف گروه‌های ۲، ۳ و ۴ در زمان اعلام شده، تعطیل هستند، گفت:

این صنف طبق مصوبه مشمول محدودیت‌ها و تعطیلی‌ها هستند و از همکاران این صنف خواهشمندیم برای کاهش مبتلایان به این بیماری همکاری لازم را با ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام دهند و واحد صنفی خود را از ۲۱ فروردین ماه تعطیل و فعالیت‌های خود را متوقف کنند.

بازرسان اتاق اصناف، سازمان صنعت، وزارت بهداشت و پلیس نظارت بر اماکن عمومی بر اجرای مصوبات ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا نظارت کرده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، واحدهای صنفی را به مدت دو هفته پلمب خواهند کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول