کد خبر:272478
پ
حسن ذیبخش
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری:

نظارت بر استرداد ۱۰۰ درصدی وجوه بلیت پروازهای لغو شده ترکیه به مسافران

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از نظارت این سازمان برای استرداد ۱۰۰ درصدی وجوه بلیت پروازهای لغو شده ترکیه به مسافران خبر داد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از نظارت این سازمان برای استرداد ۱۰۰ درصدی وجوه بلیت پروازهای لغو شده ترکیه به مسافران خبر داد.

 

*** مصوبه‌ای برای لغو تورهای مسافری به مقصد ترکیه ابلاغ نشده

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حسن ذی‌بخش در خصوص این که آیا مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر لغو تورهای مسافری به مقصد ترکیه اجرایی شده است، اظهار داشت:

این مصوبه هنوز به سازمان هواپیمایی ابلاغ نشده، هر زمان که ستاد ملی مقابله با کرونا، مصوبه لغو تورهای ترکیه را به سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ کند، آن را اجرا می‌کنیم.

 

وی در ادامه افزود:

همه مصوبه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا که برای ما حکم نهایی را دارد، بلافاصله پس از دریافت، به شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌ها ابلاغ کرده و محدودیت را اعمال می‌کنیم.

 

 

اخبار مهم صنایع:

جزئیات ساعت کاری جدید بانک‌ها در شهرهای رنگی کرونا

 

 

*** پول بلیت پروازهای لغو شده به دلیل کرونا، عینا باید عودت داده شود

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در پایان از نظارت بر استرداد ۱۰۰ درصدی وجوه بلیت پروازهای لغو شده ترکیه به مسافران خبر داد و پیرامون بازگرداندن پول تور و بلیت پروازهای ترکیه به مسافرانی که تور سفر به این کشور را رزرو کرده‌اند، اظهار کرد:

موضوع بازگرداندن پول بلیت به مسافران صنعت هوانوردی در تمام دنیا طی یک سال گذشته به یک اصل تبدیل شده است.

در ایران نیز هم وزیر راه و شهرسازی و هم رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ کرده‌اند که اگر به دلیل کرونا، پروازی کنسل شود، پول مردم عیناً باید عودت داده شود.

ما در سازمان بر استرداد وجوه بلیت پروازهای کنسل شده کرونایی به مردم، نظارت داریم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 17 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول