کد خبر:272664
پ
راه‌آهن
مدیرکل راه آهن تهران:

مترو میدان راه‌آهن با تونل به سکوی مسافرگیری راه‌آهن وصل شد

مدیرکل راه آهن تهران از آغاز بهره‌برداری از گالری ۶۰ متری اتصال ایستگاه مترو میدان راه آهن تهران به سکوی مسافرگیری ایستگاه راه‌آهن تهران خبر داد.

مدیرکل راه آهن تهران از آغاز بهره‌برداری از گالری ۶۰ متری اتصال ایستگاه مترو میدان راه آهن تهران به سکوی مسافرگیری ایستگاه راه‌آهن تهران خبر داد.

 

*** اتصال ایستگاه مترو میدان راه آهن به سکوی ایستگاه راه آهن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علی کاظمی منش درباره اتصال ایستگاه مترو میدان راه آهن تهران به سکوی سوار شدن مسافران ایستگاه راه آهن تهران اظهار داشت:

مترو راه آهن تهران از طریق یک گالری زیرسطحی به سکوی راه آهن تهران متصل شده است.

در حال حاضر این گالری از سوی مسافران در حال استفاده است، سالن مذکور هم آماده شده و از سکویی که به این منظور احداث شده، مسافرگیری انجام می‌شود.

این سالن که از انبار توشه بود، برای قطارهای حومه‌ای در نظر گرفته شده و مسافران از این سکو برای سوار شدن، استفاده می‌کنند. بخشی از مسافران مترو از این گالری برای دسترسی به سکوهای سوار شدن به قطار بهره می‌برند، بخش نهایی این گالری هم تا هفته آینده به بهره برداری کامل می‌رسد.

این گالری به مساحت ۲۶۰۰ متر مربع و بسیار شیک طراحی شده که به ایستگاه متروی راه آهن متصل است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

وزرای صن‍عت و جهاد کشاورزی به کمیسیون اقتصادی فراخوانده شدند

راه‌اندازی سامانه جدید پس از معاملات بورس در سال ۱۴۰۰

استعلام برخط سوابق کیفری فراهم نشد

 

 

*** استفاده از کارت بلیت مترو برای سوار شدن به قطارهای حومه‌ای

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرکل راه آهن تهران در پایان پیرامون استفاده از کارت بلیت مترو برای سوار شدن به قطارهای حومه‌ای، بیان کرد:

گیت‌های الکترونیکی دریافت کارت بلیت برای مسافران مترو که قصد استفاده از قطارهای حومه‌ای را دارند هم در این گالری نصب شده است و به زودی از اواخر هفته آینده قابل استفاده خواهد شد.

ایستگاه راه آهن تهران، اولین ایستگاه راه آهن کشور است که از مسیر گالری زیر سطحی به ایستگاه مترو متصل می‌شود؛ مسافران مترو دیگر نیازی نیست که به بالای میدان راه آهن برای ورود به سالن‌های انتظار یا سکوهای سوار شدن به قطار بیایند بلکه مستقیماً از ایستگاه مترو وارد سکوی قطار خواهند شد.

طول گالری حدود ۶۰ متر است که مسیر اتصال نسبتاً کوتاهی محسوب می‌شود.

 

 

انتهای پیام// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 17 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول