کد خبر:272495
پ
خاوازی
وزیر جهاد کشاورزی:

تشکیل جلسه شورای قیمت‌گذاری برای بررسی قیمت گندم

وزیر جهاد کشاورزی در نامه‌ای به اعضای شورای قیمت‌گذاری محصولات استراتژیک، از تشکیل جلسه این شورا در هفته آینده برای بررسی قیمت گندم خبر داد.

وزیر جهاد کشاورزی در نامه‌ای به اعضای شورای قیمت‌گذاری محصولات استراتژیک، از تشکیل جلسه این شورا در هفته آینده برای بررسی قیمت گندم خبر داد.

 

*** نامه وزیر جهاد کشاورزی برای بررسی قیمت گندم 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، کاظم خاوازی در نامه‌ای به اعضای شورای قیمت‌گذاری محصولات استراتژیک، از تشکیل جلسه برای بررسی قیمت گن‍دم در ۲۳ فروردین خبر داده و از اعضا خواسته در این جلسه حضور یابند.

 

در نامه وزیر جهاد کشاورزی به اعضای شورای قیمت‌گذاری محصولات استراتژیک، آمده است:

در راستای اجرای مفاد قانون اصلاح قانون خرید تضمینی محصولات اساسی کشاورزی مصوبه شماره ۶۷۸۲۶/ ۱۸۰ مورخ ۱۳۹۹.۰۹.۱۲ مجلس شورای اسلامی موضوع (تشکیل شورای قیمت‌گذاری و سیاست‌های حمایتی محصولات اساسی کشاورزی)، خواهشمند است در پنجمین جلسه شورا که در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰.۰۱.۲۳ رأس ساعت ۱۳ در طبقه ۱۶ این وزارت، با دستور زیر تشکیل می‌گردد، شخصاً حضور بهم رسانید.

 

همچنین لازم به ذکر است، دستور کار جلسه مذکور در این نامه، بررسی درخواست برخی از اعضای شورا جهت اصلاح قیمت تضمینی گندم در سال زراعی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، اعلام شده است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

جزئیات ساعت کاری جدید بانک‌ها در شهرهای رنگی کرونا

 

 

*** اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است، وزیر جهاد کشاورزی در حالی از تشکیل جلسه شورا برای بررسی قیمت گند‌م طی هفته آینده خبر داده که طی ماه‌های گذشته تشکل‌های بخش کشاورزی و گن‍دم‌کاران کشور به دفعات خواستار تشکیل جلسه این شورا با دستور کار اصلاح قیمت خرید تضمینی گند‌م شده بودند و اگرچه این شورا به دفعات تشکیل جلسه داد اما قیمت گندم، در دستور کار هیچ یک از جلسات آن قرار نداشت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول