کد خبر:276096
پ
شهرک‌های صنعتی
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

ایجاد شهرک صنعتی در مجاورت جاده سمنان

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در دیدار با مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ این استان از ایجاد شهرک صنعتی در مجاورت جاده سمنان خبر داد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در دیدار با مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ این استان از ایجاد شهرک صنعتی در مجاورت جاده سمنان خبر داد.

 

*** احداث شهرک صنعتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، یاسر امینی در دیدار با علی اکبر صفریان که جهت پیگیری زمین مجاور شرکت صنایع چوب و کاغذ به منظور احداث شهرک صنع‍تی برگزار شد، از فراهم بودن زمینه و شرایط لازم برای ایجاد شهرک صنعت‍ی، با توجه به پتانسیل منطقه و مجاورت جاده سمنان با رعایت شرایط زیست محیطی خبر داد و اظهار داشت:

پس از تعیین قیمت کارشناسی توسط کارشناسان رسمی، امیدواریم با احداث شهرک صنعتی در این منطقه، ضمن رشد و شکوفایی صنعت و ایجاد اشتغال، زمینه تحقق شعار سال مبنی بر تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها را فراهم کنیم.

 

 

اخبار مهم صنایع:

واکنش وزیر راه به همدستی برخی مالکان و بنگاه‌های املاک برای فرار از پرداخت مالیات

بهبود نقدشوندگی بازار سرمایه با تزریق بی‌وقفه و سریع منابع مالی

نامه انتقادی رئیس سازمان بورس به رئیس کل بانک مرکزی

 

 

*** بازسازی خطوط تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علی اکبر صفریان در این دیدار ضمن تبریک سال نو و ایراد مطالبی درخصوص بازسازی خطوط تولید، آمادگی کامل این شرکت جهت همکاری با شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران را با رعایت کلیه ضوابط و قوانین اعلام کرد و گفت:

امیدواریم به لطف خدا شاهد رشد و توسعه صنعت در سال جدید باشیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول