کد خبر:271721
پ
مالیات
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

بررسی چشم‌انداز بازار سرمایه با حضور وزیر اقتصاد در مجلس

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی چشم‌انداز بازار سرمایه با حضور وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس در مجلس خبر داد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی چشم‌انداز بازار سرمایه با حضور وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس در مجلس خبر داد.

 

*** بررسی چشم‌انداز بازار سرمایه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سید محمد رضا میرتاج الدینی با اشاره به برگزاری جلسات کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس طی هفته جاری در ۱۵ و ۱۷ فروردین ماه، اظهار داشت:

چشم‌انداز بازار سرمایه در جلسه این کمیسیون با حضور دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی و دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بررسی می‌شود. 

در جلسه ۱۵ فروردین وضعیت اقتصادی با محوریت وضعیت درآمدهای کشور هم با حضور بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کل کشور بررسی خواهد شد.

 

اخبار مهم صنایع:

 

 

*** بررسی عملکرد منابع و مصارف قانون بودجه سال ۹۹

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پایان با اشاره به بررسی عملکرد منابع و مصارف قانون بودجه سال ۹۹، بیان کرد:

همچنین در جلسه ۱۷ فروردین کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با حضور نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به بررسی عملکرد منابع و مصارف(دریافت‌ها و پرداخت‌ها) قانون بودجه سال ۹۹ و اقدامات بعمل آمده جهت اجرای قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و نحوه ادامه اجرای طرح‌های مشارکت عمومی – خصوصی خواهیم پرداخت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول