کد خبر:271729
پ
مجلس
در اولین جلسه علنی مجلس در سال ۱۴۰۰ بررسی شد

گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد استنکاف رئیس جمهور از اجرای ماده (۱) قانون مدنی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس به بررسی گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد استنکاف رئیس جمهور از اجرای ماده(۱) قانون مدنی خواهند پرداخت.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس به بررسی گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد استنکاف رئیس جمهور از اجرای ماده(۱) قانون مدنی خواهند پرداخت.

 

*** استنکاف رئیس جمهور از اجرای ماده (۱) قانون مدنی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، جلسه علنی ۱۵ فروردین مجلس شورای اسلامی لحظاتی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد.

نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس به بررسی ادامه گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح جهش تولید و تامین مسکن، گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور (اعاده شده از شورای نگهبان) و بررسی گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (۱۴) قانون صدور چک مصوب ۱۳۵۵ و اصلاحات بعدی آن خواهند پرداخت.

همچنین بررسی گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، بررسی گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل، بررسی گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل و بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چگونگی اجرای سامانه های نظارتی در حوزه امور بانکی (در اجرای تبصره(۱) ماده(۴۵) آیین نامه داخلی مجلس) در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچنین به بررسی گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد استنکاف از اجرای ماده(۱) قانون مدنی از سوی حجت الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهور دولت های یازدهم و دوازدهم (در اجرای ماده(۲۳۴)آیین نامه داخلی مجلس) در جلسه علنی امروز مجلس خواهند پرداخت.

 

 

اخبار مهم صنایع:

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول