کد خبر:271487
پ
۱۶۴۵۸۹۹۵۵
بر اساس گزارش ایمیدرو:

عبور تولید کنسانتره آهن شرکت‌های بزرگ از مرز ۴۶ میلیون تن

بر اساس گزارش ایمیدرو، میزان تولید کنسانتره آهن شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی در ۱۱ ماهه سال ۹۹، با افزایش حدود ۶ درصدی از مرز ۴۶ میلیون تن گذشت.

بر اساس گزارش ایمیدرو، میزان تولید کنسانتره آهن شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی در ۱۱ ماهه سال ۹۹، با افزایش حدود ۶ درصدی از مرز ۴۶ میلیون تن گذشت.

 

*** ۴۶ میلیون تن تولید کنسانتره آهن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ۱۰ شرکت بزرگ تولیدکننده کنسانتره سنگ آهن از ابتدای فروردین تا پایان بهمن ۹۹، حدود ۴۶ میلیون و ۱۸۰ هزار و ۵۴۲ تن تولید داشتند.

این رقم در مدت مشابه سال ۹۸، حدود ۴۳ میلیون و ۵۷۳ هزار و ۴۱۲ تن بود.

از این میزان، شرکت‌های گل گهر ۱۵ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۸۵۶ تن، چادرملو ۱۰ میلیون و ۵۰۹ هزار و ۶۴۱ تن، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه پنج میلیون و ۸۳۵ هزار و ۴۸۱ تن، گهر زمین چهار میلیون و ۹۰ هزار و ۸۲۷ تن، مرکزی سه میلیون و ۸۵۰ هزار و ۶۸۹ تن، توسعه فراگیر سناباد ۲ میلیون و ۳۰۳ هزار و ۷۴۴ تن، اپال پارسیان سنگان ۲ میلیون و ۱۸۷ هزار و ۷۶۹ تن، صبانور یک میلیون و ۳۴۴ هزار و ۴۳ تن، جلال آباد ۳۶۲ هزار و ۸۴۳ تن و صنایع معدنی فولاد سنگان ۲۱۴ هزار و ۶۴۹ تن کنسانتره آهن تولید کردند.

 

اخبار مهم صنایع:

 

*** افزایش ۷ درصدی تولید کنسانتره در بهمن‌ماه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، برپایه این گزارش، میزان تولیدکنسانتره آهن در بهمن سال ۹۹، چهار میلیون و ۵۳۵ هزار و ۴۶۲ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۸ (چهار میلیون و ۲۲۷ هزار و ۲۶۳ تن)، هفت درصد افزایش یافت.

در ۱۱ ماهه سال ۹۹، شرکت های بزرگ ۱۷ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۹۶ تن کنسانتره به شرکت‌ها ارسال کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال ۹۸ (۱۸ میلیون و ۴۹۵ هزار و ۸۷۳ تن)، نزدیک به هفت درصد کاهش نشان می‌دهد.

میزان ارسال کنسانتره در بهمن‌ماه سال ۹۹ نیز یک میلیون و ۷۴۶ هزار و ۵۴۸ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۸ (یک میلیون و ۷۲۰ هزار و ۵۳۸ تن)، حاکی از افزایش حدود ۲ درصدی است.

شرکت های بزرگ در ۱۱ ماهه سال گذشته ۸۸۱ هزار و ۲۷۱ تن سنگ آهن دانه‌بندی تولید کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۸ (یک میلیون و ۸۴۷ هزار و ۹۳ تن)، ۵۲ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول