کد خبر:271609
پ
جهانگیری
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

افتتاح واحد گندله‌سازی مجتمع فولاد قائم امید نور با دستور معاون اول رئیس جمهور

واحد گندله‌سازی مجتمع فولاد قائم امید نور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان خراسان رضوی با دستور معاون اول رئیس جمهور به صورت ویدیو کنفرانسی افتتاح شد.

واحد گندله‌سازی مجتمع فولاد قائم امید نور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان خراسان رضوی با دستور معاون اول رئیس جمهور به صورت ویدیو کنفرانسی افتتاح شد.

 

*** اهمیت بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی در مناطق محروم

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، واحد گندله‌سازی مجتمع فولاد قائم امید نور ۱۴ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان خراسان رضوی با دستور معاون اول رییس جمهور به صورت ویدیو کنفرانسی به بهره‌برداری رسید.

جهانگیری با اشاره به اهمیت بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از سرمایه‌گذار و پیمانکاران پروژه قدردانی و ابراز امیدواری کرد، با توجه به ظرفیت و استعدادهای معدنی و صنعتی استان خراسان رضوی این افتتاح نقطه آغازی برای سرمایه‌گذاری‌های بزرگتر در منطقه باشد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

ممنوعیت عرضه هرگونه مرغ قطعه‌بندی شده توسط واحدهای صنفی

موافقت اوپک پلاس با افزایش تدریجی عرضه نفت

مهم‌ترین موانع تولید، مربوط به سیاست‌های کلان اقتصادی است

 

 

*** واحد گندله‌سازی مجتمع فولاد قائم امید نور

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است، واحد گندله‌سازی مجتمع فولاد قائم امید نور در شهرستان رشتخوار با ظرفیت تولید ۵۹۰ هزار تن در سال و با سرمایه‌گذاری ریال معادل ۶۰۲ میلیارد تومانی و سرمایه گذاری ارزی معادل ۷ میلیون یوروی به بهره‌برداری رسیده و برای ۱۵۲ نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد کرده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − نه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول