کد خبر:271852
پ
۳۷۱۹۶۹۰
مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه:

رونمایی از ۷ اثر تجسمی برنامه ضیافت آفتاب/ توجه به مسئولیت اجتماعی حمایت از تولید آثار هنری و هنرمندان

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی شرکت مطرح کرد، این شرکت در یک سال گذشته توجه ویژه‌های به حوزه هنر و حمایت از هنرمندان داشته است.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی شرکت مطرح کرد، این شرکت در یک سال گذشته توجه ویژه‌های به حوزه هنر و حمایت از هنرمندان داشته است.

 

*** اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، هادی نباتی‌نژاد در آیین رونمایی از هفت اثر تجسمی برنامه ضیافت آفتاب، اظهار کرد:

در فولاد مبارکه علاوه ‌بر تولید فولاد که ما را به ‌نوعی به قطب صنعت ایران تبدیل کرده است، به مسئولیت‌های اجتماعی نیز توجه می‌شود.

در همین راستا در یک سال گذشته توجه ویژه‌ای به حوزه هنر و حمایت از هنرمندان داشته‌ایم.

 

وی در ادامه، افزود:

به‌ علاوه با توجه به اهمیت هنرمندان اصفهانی، در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی خود به‌منظور فعال کردن اقتصاد هنر، تصمیم به ورود به حوزه برگزاری ضیافت‌های هنری گرفتیم.

در رویدادهای هنری آینده نیز سعی در حمایت از هنرمندان شهرمان خواهیم داشت.

 

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه همچنین در پایان با تأکید بر اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه، حمایت‌های این شرکت در مبارزه با بیماری کرونا را نمونه‌ای از فعالیت‌های فولاد مبارکه در این راستا عنوان کرد.

 

*** رئیس حوزه هنری استان اصفهان/این ضیافت طلیعه تولید آثار مختلف هنری است

 

رئیس حوزه هنری استان اصفهان، نیز در این آیین رونمایی با بیان اینکه خوراک اصلی این ضیافت را هنرمندان اصفهان تولید کرده‌اند، گفت:

امیدوارم این ضیافت طلیعه تولید آثار مختلف و برپایی ضیافت‌های هنری متعدد گردد و زمینه‌ای برای راه‌یابی این آثار به زندگی مردم شود.

 

*** رونمایی از ۷ اثر تجسمی برنامه ضیافت آفتاب

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این مراسم مدیر خانه خط حوزه هنری اصفهان در خصوص آثار هنری و لزوم ورود آن به چرخه اقتصادی مطالبی را بیان کرد و هفت هنرمند خالق آثار تجسمی نیز به توضیح آثار خود پرداختند و از آثار ماه مجلس اثر حسین گلشنی با تکنیک شکسته‌نستعلیق، در سپیده‌دم اثر رسول طاهری تهرانی (نقاشی‌خط) با تکنیک اکرلیک، سمفونی هستی اثر ساراتگریان (نقاشی‌خط) با تکنیک اکرلیک، زیارت حضرت رسول (ع) اثر عزرا عبدالله پور با تکنیک خوشنویسی نسخ، سوره توحید اثر رامین خرم زاده (نقاشی‌خط) با تکنیک اکرلیک، شمس رسل اثر الیاس جابری با تکنیک نستعلیق چلیپا، سه لت (وحی- معراج- یگانگی) اثر لیدا فراست (تصویرسازی) با تکنیک اکرلیک بر روی چوب رونمایی شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول